Kolory mają wielką moc – budzą emocje, wpływają na nasze zachowania i efektywność. Kształtują rzeczywistość i trendy. Dobrze wiedzą o tym marki Motorola i Pantone, które łączą siły. Pierwszy efekt ich współpracy to m.in. barwna motorola edge 30 neo.  

Zdjęcia Motorola

Kolor, który pobudza zmysły i kreatywność 

Wspomniana motorola edge 30 neo występuje w kilku wyjątkowych odcieniach: rozpalającego wyobraźnię Ice Palace, kojącego Aqua Foam, mocnego Black Onyx i oryginalnego Very Peri. Ten ostatni okrzyknięto kolorem roku i trudno się dziwić. Niebiesko-fioletowy odcień z czerwonymi akcentami (dokładnie taki, jaki mają kwiaty barwinka) zwiększa podobno pewność siebie, zachęca do śmiałego działania i pobudza kreatywność. Pozwala zatrzeć granice i budować więzi pomiędzy pokoleniami, płciami czy kulturami. Scala i jednoczy. Co ciekawe, inspiracją dla powstania Very Peri był... czas pandemii COVID-19, kiedy wiele obszarów życia przeniosło się do Internetu. 

Zdjęcia Motorola

Instytut Pantone – na podstawie ekspertyz i obserwacji – wybiera kolor roku już od 21 lat.  Wydarzeniu, za każdym razem, bacznie przygląda się świat mody i trendów. Organizacja założona przez Lawrence’a Herberta w 1963 roku opracowała bowiem własną paletę barw, która dla wielu jest jednym z najważniejszych źródeł informacji o kolorach. 

Oryginalne wzornictwo i funkcje, których potrzebujemy

Pantone z powodzeniem przewiduje trendy, a Motorola wprowadza innowacje w branży technologii. Motorola edge 30 neo może pochwalić się wzornictwem i funkcjami, które zaspokajają nasze współczesne potrzeby. 

Celem marki Motorola jest projektowanie, tworzenie i dostarczanie praktycznych innowacji ludziom na całym świecie (…) W Pantone podzielamy te wartości i cieszymy się z możliwości współpracy z Motorola nad podkreślaniem znaczenia i potencjału precyzji we wzornictwie, innowacyjności oraz wyrażania się w zakresie kolorystyki i technologii – podkreśla Elley Cheng, wiceprezes i dyrektor generalna Pantone. 

Zdjęcia Motorola

Nowy smartfon ma wbudowaną w tylną ściankę dyskretną próbkę koloru Pantone, co nadaje urządzeniu jeszcze większej oryginalności. Użytkownik dzięki lekkiej nakładce My UX ma możliwość szybkiej personalizacji interfejsu. Telefon jest nie tylko elegancki, ale też bardzo wygodny w obsłudze. Wystarczy spojrzeć na diodę okalającą wyspę aparatów, która znajduje się z tyłu smartfona, żeby sprawdzić czy dostaliśmy nowe powiadomienie. 

Motorola edge 30 neo jest ultrasmukła (7,75 mm) i lekka (155g), a matowe wykończenie obudowy sprawia, że odciski palców oraz dłoni są niewidoczne. Urządzenie posiada rewelacyjny ekran pOLED o przekątnej 6,28 cala i wysokiej rozdzielczości Full HD+. Odświeżanie z częstotliwością 120 Hz pozwala z kolei na płynną pracę. Na plus trzeba również zaliczyć szybki procesor.

Zdjęcia Motorola

Oglądanie ulubionych filmów lub seriali na edge 30 neo jest jeszcze przyjemniejsze dzięki kinowemu ekranowi. Ponad miliard odcieni kolorów oraz wielowymiarowy dźwięk Dolby Atmos® dostarczają niezapomnianych wrażeń.  

Smartfon wyróżnia też podwójny aparat, który powinien sprawdzić się w każdych warunkach oświetleniowych. Jest także przedni aparat, który świetnie nadaje się do selfie i wideorozmów. Niezależnie od tego czy będziemy fotografować pejzaże do domowego albumu czy autoportrety na nasz profil na Instagramie, możemy liczyć na ostre i wyraźne zdjęcia w wysokiej rozdzielczości. Koniec z rozmytymi zdjęciami na skutek przypadkowego poruszenia aparatem. Wrażenie robią również filmy. 

Zdjęcia Motorola

Podobnie jak poprzednie modele marki, smartfon długo pracuje bez konieczności podłączania go do ładowarki. Mamy też opcję szybkiego ładowania – uzupełnienie energii od zera do połowy zajmuje maksymalnie kilkanaście minut i ładowania bezprzewodowego. Na taki smartfon można liczyć zawsze i wszędzie. 

Motorola edge 30 neo została stworzona dla wymagających użytkowników. Świetnie się prezentuje, wygodnie leży w dłoni i oferuje funkcje, które ułatwiają codzienność. Czego chcieć więcej?