Nadzieja na to, że z początkiem nowego roku w końcu zrealizujemy od dawna obrane cele towarzyszy prawdopodobnie każdemu – nawet tym zarzekającym się, że postanowienia noworoczne nie mają szans zakończyć się sukcesem. My wierzymy, że to możliwe, a z pomocą urządzeń marki Samsung - również przyjemne. W te święta wręczyłybyśmy je komuś kto od zawsze planuje zacząć fotografować, kto nigdy się nie wysypia lub zawsze spóźnia oraz temu kto co poniedziałek zaczyna ćwiczyć i biegać.

Galaxy Buds Live

Bezprzewodowe słuchawki to zdecydowanie największy hit tego roku. Co wyróżnia akurat te? Z pewnością nowatorski i funkcjonalny design. Słuchawki Buds Live dostosowują się do kształtu uszu, dzięki czemu można je wygodnie nosić przez cały dzień. Dzięki zastosowaniu trzech
mikrofonów, jednostki odczytu głosu i redukcji szumów słuchawki zapewniają wyjątkowo wyrazisty dźwięk i rozpraszają odgłosy w tle. Co więcej, aby słuchać muzyki podczas biegania lub treningu nie musimy mieć przy sobie naszego smartfonu. Ulubioną playlistę zapisaną w serwisie streamingowym odtworzymy również ze smartwatcha Galaxy Watch3 (LTE).

Galaxy Watch3

Smartwatch Galaxy Watch3 to kilka prezentów w jednym. Dzięki opcji monitorowania snu podarujesz bliskiej osobie odrobinę relaksu i wypoczynku. Funkcje treningowe w końcu zmotywują Cię do ćwiczeń – zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Możliwość połączenia zegarka ze słuchawkami ułatwi poranne bieganie, pozostaniemy też w kontakcie z bliskimi, nawet gdy nie mamy przy sobie telefonu, bo z zegarkiem Galaxy Watch3 LTE możemy odpisywać na wiadomości i odbierać połączenia wprost z nadgarstka.

Galaxy Z Flip 5G

Samsung Galaxy Z Flip 5G chyba każdy już słyszał. Nowa technologia składanego ekranu pozwoliła na stworzenie smartfonu, który zmieści się w dłoni, kieszeni, czy małej torebce, jednocześnie zachowując prawdziwą głębię obrazu i wyświetlacz o wyjątkowo gładkiej powierzchni. Jest to idealny prezent dla wszystkich miłośników selfie - rozłożony smartfon Galaxy Z Flip 5G może służyć za statyw pozwalając wykonywać zachwycające i stabilne zdjęcia lub filmy bez konieczności używania rąk. Oferuje również precyzyjne tryby do wykonywania dobrej jakości zdjęć i filmów w nocy oraz do nagrywania w formacie 16:9 w trybie portretowym.

Po więcej pomysłów na trafione prezenty świąteczne od marki Samsung zajrzyjcie do naszej galerii!