Bez zbędnego przedłużania - do testu ruszyłyśmy od razu, a jego efekty uwieczniłyśmy na wideo: 

W trakcie pracy szczególnie cenimy sobie możliwość odbierania i wykonywania połączeń przez zegarek i funkcję sprawdzania poziomu stresu (to zmienia życie - serio!). Podczas porannej jogi nie rozstajemy się ze sportowymi umiejętnościami zegarka - korzystamy z inteligentnych trybów sportowych i możliwości mierzenia tętna. Takie wykorzystanie Huawei Watch 3 pozwala nam nie tylko na zwiększenie efektywności naszego treningu, ale także na kontrolowanie wszystkich zachowań naszego organizmu. Możliwość odtwarzania muzyki przez zegarek to kolejna funkcja, którą uwielbiamy, zaraz za opcją zmiany wyglądu koperty tak, aby Huawei Watch 3 zawsze odzwierciedlał nasze samopoczucie. Ale... to nie wszystko! 

Prawda jest taka, że aby zaprezentować Wam wszystkie funkcje tego smartwatcha, musiałybyśmy nakręcić pełnometrażowy film, ale że wolimy formy mikro, to o niektórych z nich opowiemy w skrócie ;) 

Design

Jest jednocześnie szlachetny i bardzo praktyczny. Tarcza smartwatchy z serii Watch 3 pokryta jest wysokiej jakości szkłem i posiada zakrzywione krawędzie. Spód koperty w Huawei Watch 3 Pro wykonany jest z przyjaznego dla skóry, ceramicznego materiału, a tarcza to stop tytanu klasy lotniczej, połączony z kryształami szafiru. Efekt? Najwyższa jakość, trwałość i... zachwyt. 

Komunikacja 

Smartwatche z serii Watch 3 obsługują usługę eSIM, co umożliwia nam korzystanie z tego samego numeru telefonu w smartfonie i w smartwatchu. Dodatkowo, zegarki obsługują tryb SOS, dzięki któremu w nagłych przypadkach można połączyć się telefonicznie z lokalnymi służbami ratunkowymi, a także funkcje umożliwiające śledzenie informacji o taksówkach czy statusie lotu podczas podróży, bez konieczności wyjmowania smartfona.

Zdrowie i kondycja

O możliwości mierzenia tętna podczas sesji jogi już wspominałyśmy - nie wspominałyśmy jednak, że smartwatche z serii Watch 3 obsługują aż 100 trybów sportowych, w tym 19 profesjonalnych dyscyplin, 12 rodzajów aktywności na świeżym powietrzu oraz 7 treningów halowych. Zegarki rejestrują nie tylko ilość spalonych kalorii, ale także postęp ćwiczeń i czas regeneracji, a także możliwość mierzenia jakości snu. 

PS Smartwatche marki Huawei z serii Watch 3 znajdziecie na stronie huawei.pl w 2 wersjach - Elite (z tytanową bransoletą) i Classic (na skórzanym pasku). Aktualnie na stronie marki trwa również konkurs, w którym do wygrania jest spotkanie z Robertem Lewandowskim!