Po ogromnych sukcesie marki w ostatnim sezonie, w której kolekcji nie brakowało kontrowersji i viralowego podejścia, LGN zabrało się za temat strasznych filmów sprzed dwudziestu lat. A żeby podbić kinowy klimat, na wybieg zaproszono nie tylko modeli, ale i aktorów. Jednym z zaproszonych gości był 34-letni Lucas Bravo, gwiazdor takich produkcji, jak "La crème de la crème", "Paryż pani Harris", "Bilet do raju" oraz "Emily w Paryżu" (tak, Gabriel we własnej osobie!).

Street style po francusku. Najlepiej ubrane dziewczyny z branży na tygodniu mody męskiej w Paryżu [jesień-zima 2023/2024]>>

Lucas Bravo na wybiegu Paris Fashion Week / Imaxtree / Spotlight

W nowej kolekcji francuskiego brandu Bravo zaprezentował stylizację złożoną z szarego dwurzędowego płaszcza z mocno podkreśloną linią ramion i zaznaczoną talią, który sięgał ziemi, białej koszuli pod krawatem, czarnych lateksowych rękawiczek oraz ekscentrycznych czarnych butów. Jego look uzupełniły gładko zaczesane do tyłu włosy, subtelny zarost oraz makijaż w postaci... sztucznej krwi. Elegancja i drastyczność, które widoczne są w tej sylwetce, ale też i wielu innych na wybiegi LGN Louis-Gabriel Nouchi nie są przypadkowe - nowe projekty marki inspirowane są między innymi książką "American Psycho" Breta Eastona Ellisa i filmem z Christianem Bale'em, który na jej podstawie wyreżyserowała w 2000 roku Mary Harron. 

Nieziemska Anja Rubik na pokazie Saint Laurent. 39-letnia modelka założyła męski garnitur na nagie ciało>>

Obok Lucasa Bravo na wybiegu mogliśmy zobaczyć Stefano Gianino, czyli Niccoló z "White Lotus", Richarda Biedul w prześwitującym garniturze z imitacji skóry, który nawiązywał do horrorów, a także Sharoka - irańskiego modela i aktora filmów dla dorosłych z politycznym komunikatem "Stop executions in Iran" ("Stop egzekucjom w Iranie"). 

PS Zajrzyjcie koniecznie do naszej galerii, gdzie mamy dla Was jeszcze więcej zdjęć z najnowszej kolekcji LGN Louis-Gabriel Nouchi jesień-zima 2023/2024 pokazanej właśnie na Paris Fashion Week.

Trendy wiosna-lato 2023 według TikToka. O tych ubraniach w nadchodzącym sezonie będą mówić wszyscy (a my znamy je już teraz)>>