Fryzury z grzywką 2018: asymetryczna grzywka
Tym razem, w trendach będzie przede wszystkim asymetryczna grzywka - układająca się na skos. Modelki z taką fryzurą chodziły po wybiegach: Fendi, Christopher Kane, Albino Teodoro czy Atlein. Co ciekawe, nie trzeba od razu ścinać grzywki, by jesienią 2018 nosić najmodniejszą fryzurę. Styliści fryzur na backstage'u pokazów takich domów mody jak: Anna Sui, Armani Privé, Calvin Luo oraz Marco de Vincenzo pasma włosów modelek podpięli tak, by ją "udawały".

Jak wygładzić włosy bez użycia prostownicy?


Modne fryzury jesień 2018: postrzępiona grzywka
Zapomnijcie o cięciu jak od linijki, jesienią 2018 w trendach będzie noszenie postrzępionej grzywki. Im bardziej krzywa, tym lepsza (i modniejsza). Chociaż taka nieregularna grzywka jak z pokazu: Alice McCall, Annakiki czy Bottega Veneta wygląda jakby można ją było wykonać własnoręcznie w pięć minut, nie radzimy robić jej w domu. Wbrew pozorom musi być staranie "wycięta" by prezentowała się dobrze.

Modne fryzury jesień 2018: fryzura z grzywką
Inne modne fryzury z grzywką na jesień 2018? Kręcone włosy z równie zakręconą grzywką (Aalto), pasma ścięte tak, by zasłaniały brwi albo fryzura w stylu Audrey Hepburn - tyle, że w wersji platynowego blondu.

Jak wyprostować włosy bez użycia prostownicy?