Modne od kilku sezonów grzywki pojawiły się i w tym na wielu wybiegach. Mogliśmy je zobaczyć, między innymi u Marca Jacobsa, a także u takich domów mody, jak: Prada, Chanel czy Lanvin. Lansowane są zadziorne krótkie cięcia, jak i uczesania na bok. Zobacz modne grzywki na sezon wiosna-lato 2014!

Fryzury wiosna-lato 2014: asymetryczne grzywki

Fryzury wiosna-lato 2014: asymetryczne grzywki, Lanvin wiosna-lato 2014, Prada wiosna-lato 2014, Stella McCartney wiosna-lato 2014, fot. Imaxtree, kolaż ELLE.pl

Gładko zaczesane na jedną stroną włosy nachodzące na czoło pojawiły się zarówno u Stelli McCartney, jak również u Prady. Miały jednak inny charakter, różniły się upięciem fryzury  –  u Prady w aranżacji prostych, półdługich rozpuszczonych włosów, z kolei u McCartney asymetryczna grzywka towarzyszyła nisko upiętemu kucykowi. Bardziej swobodne, nieco niedbale ułożone fryzury dopełniały kreacje kolekcji Lanvin. 

Tego typu grzywki będą świetne do lekkich wiosennych stylizacji. Bardzo naturalne, bez radykalnych cięć sprawdzą się w wielu sytuacjach. 

Fryzury wiosna-lato 2014: krótkie grzywki

Fryzury wiosna-lato 2014: krótkie grzywki, Marc Jacobs wiosna-lato 2014, fot. Imaxtree, kolaż ELLE.pl

Krótko cięte grzywki na pokazie swojej kolekcji lansował Marc Jacobs. Nierówne, trochę postrzępione odsłaniają czoło. Zadziorne i punkowe, idealne dla buntowniczek! 

Fryzury wiosna-lato 2014: proste grzywki

Fryzury wiosna-lato 2014: proste grzywki, Chanel wiosna-lato 2014, fot. Imaxtree

Proste grzywki w towarzystwie krótko ciętych włosów pojawiły się na pokazie Chanel. Lekko postrzępione propozycje kończą się na wysokości brwi zasłaniając całe czoło. Bezpieczne i uniwersalne wpiszą się w każdy styl. 

Fryzury wiosna-lato 2014: gęste grzywki

Fryzury wiosna-lato 2014: gęste grzywki , Fendi wiosna-lato 2014, fot. Imaxtree, kolaż ELLE.pl

Gęste, opadające na oczy obszerne grzywki uzupełniały kolekcję Fendi na sezon wiosn-lato 2014. Taki rodzaj cięcia da najlepszy efekt przy krótkich włosach. Przy tego typu fryzurze zrezygnuj z mocnego makijażu, podkreśl tylko usta. Uzupełnij uczesanie kocimi okularami, tak jak proponuje Fendi! 

Fryzury wiosna-lato 2014: modne grzywki >>