Poszukujesz dla siebie nowej fryzury i potrzebujesz kilka inspiracji? Styliści gwiazd przyjdą ci z pomocą. Oni doskonale wiedzą, co jest modne w tym sezonie!

Najważniejsze, żeby było dziewczęco i bez zbędnych kombinacji. Jeśli jesteś właścicielką długich włosów - możesz wziąć przykład z Jessiki Biel. Delikatne fale - zawsze będą na czasie. Doskonałym uzupełnieniem fryzury będzie grzywka, którą możesz nosić na różne sposoby.

Bob w stylu Karlie Kloss - już od dawna budzi duże zamieszanie. Modelka prezentuje się w niej niezwykle dziewczęco. Takie cięcie z pewnością odejmie ci lat. Na podobne rozwiązanie postawiła także Marion Cotillard.

Właścicielki włosów o średniej długości, mogą odświeżyć swoją fryzurę decydując się na warstwowe cięcie w stylu Olivii Wilde.

Jeśli wolisz proste rozwiązania - wypróbuj fryzurę w stylu Ciary. Takie strzyżenie (w długości - do ramion) to modny klasyk, który pasuje każdemu. Odradzamy ją jednak osobom, które mają rzadkie i cienkie włosy. Przysporzy wam więcej frustracji niż radości z nowej fryzury.

Jeśli nie boicie się pójść na całość - polecamy odważne strzyżenie w stylu Miley Cyrus, Elsy Pataky, czy Charlize Theron. 

Modna fryzura w stylu "wet look">>

Warkocz w stylu Jennifer Lawrence>>