Fryzury gwiazd: ozdoby do włosów - opaska

Trend na przepaski i wszelkiego rodzaju opaski podchwycili fryzjerzy gwiazd. Opaskę w stylu ikon lat 60. noszą Sienna Miller i Lily James. Te czarne aksamitne najlepiej pasują blondynkom, bo kontrastem odcinają się kolorystycznie od włosów i po prostu dobrze je widać. Brunetki wybierają cieniutkie przepaski z łańcuszków, sznurów perełek albo splecionych metalicznych nitek. Taką połączyła z warkoczykami Emily Ratajkowski podczas corocznej gali Costume Institute Benefit w Metropolitan Museum of Art.

Fryzury gwiazd: ozdoby do włosów - turban i apaszka

Gwiazdy wciąż lubią etno i interpretują styl boho wieczorowo. Z apaszki przepaskę lubi skręcać Nicole Richie a pół-turban z jedwabnej chusty miała na głowie Lily Collins podczas eleganckiej imprezy Cartier w Nowym Jorku. Tego typu ozdoby do włosów świetnie sprawdzają się w towarzystwie długich jedwabnych sukienek albo szlachetnych garniturów.

Czytaj też: Modne fryzury: wiosna-lato 2019

Fryzury gwiazd: ozdoby do włosów - duże spinki

W tym sezonie oszalały na ich punkcie i nastoletnie blogerki i dojrzałe, stylowe kobiety. Wszystko za sprawą Ashley Williams, brytyjskiej projektantki, która wylansowała duże spinki z napisami ułożonymi z cyrkonii. Blogerki z kolei pokochałyozdobę do włosów od Gucci- wielką spinkę z błyszczącą nazwą domu mody. Jak spinki noszą gwiazdy? Hailey Baldwin i Olivia Palermo czeszą się na gładko i podpinają włosy ozdobnymi wsuwkami. Thandie Newton widziano zaś na jednej z imprez w Los Angeles z wielkimi przeskalowanymi spinkami z gwiazdami z cyrkoni zatkniętymi w luźnym upięciu.

Fryzury gwiazd: ozdoby do włosów - kokarda

Kokardy pasują tylko dziewczynkom? Powiedzcie to Poppy Delevingne i Zoe Kravitz, które duże czarne kokardy wpinają we włosy na najbardziej eleganckie premiery filmowe. Kokardą z aksamitki koński ogon ozdobiła nawet Kate Middleton, którą obowiązuje sztywna dworska etykieta. Ta ozdoba do włosów miała jednak symboliczne znaczenie. Księżna Cambridge użyła jej podczas meczu klubu Leicester, by podkreślić żałobę w kontekście wypadku helikoptera na King Power Stadium.