Fryzury gwiazd inspirują nas do zmiany uczesania i eksperymentowania z cięciem, czy kolorem. Tysiące kobiet przychodzi do swoich zaprzyjaźnionych stylistów fryzur ze zdjęciem celebrytki i prośbą "chce mieć takie włosy jak ona!". Pamiętacie jak kilka lat temu wszyscy oszaleli na punkcie boba? Za to możemy "podziękować" m.in. Katie Holmes i Victorii Beckham, o Annie Wintour nie wspominając. Podobnie było (i nadal jest) z pixie cut. Lista aktorek i wokalistek, które zdecydowały się na to drastyczne cięcie jest zbyt długa, żeby tu je wymienić.

Fryzury gwiazd: Emma Watson

Dzisiaj pod lupę bierzemy fryzury Emmy Watson. Brytyjka, która sławę zdobyła dzięki superprodukcjom o Harry'm Potterze dorastała na naszych oczach. Z czarującego podlotka wyrosła na jedną z najchętniej fotografowanych bywalczyń premier filmowych. Watson nie tylko zachwyca swoimi stylizacjami i eksperymantami z modą (pamiętacie suknię ze spodniami Dior z gali rozdania Złotych Globów w 2014 roku?), ale również uczesaniem.

W ciągu ostatnich kilku lat Emma Watson szukała swojego stylu. Długie włosy, delikatne fale, fryzura na chłopczycę, warkocze... wszystko to przerobiła. Okazuje się jednak, że Watson najlepiej czuje się w prostych kokach z przedziałkiem na boku. Zauważyliśmy dwa warianty: na gładko, a gdy chce nadać fryzurze lekkości, pozostawia kilka pasm włosów, które swobodnie układają się wokół twarzy. Prywatnie, Emma nosi włosy rozpuszczone lub wiąże je w niedbały kucyk. Ostatnio kilkakrotnie zmieniła kolor. Była już szatynką, ciemną blondynką, a ostatnio ufarbowała włosy na brąz. Zobacz!

Fryzury gwiazd: Emma Watson >>