Fryzury 2018: grzywka
Najmodniejsza fryzura na wiosnę i lato 2018? (Prawie) każda z grzywką. Najlepiej by grzywka sięgała do połowy czoła albo była delikatnie podkręcona. Jeśli nagle wam się znudzi takie cięcie, projektanci (m.in. Erdem, Undercover) radzą grzywkę zawinąć na gruby wałek a później podpiąć spinkami. W trendach są też włosy sięgające za obojczyki i długa grzywka w stylu hippie lat 70. (Aalto, Conran, Lemaire). To świetna fryzura dla dziewczyn lubiących retro stylizacje - dzwony, skórzane kurtki i wzorzyste jedwabne koszule. Krótkie cięcia łączymy teraz z kolei z postrzępioną asymetryczną grzywką. Nam najbardziej podoba się roztrzepany bob z grzywką - najlepiej w odcieniu orzechowego brązu albo przygaszonego oranżu. 

Fryzury 2018: burgund i purpura
Zapomnijcie o brolange! Wiosną i latem 2018 rządzić będą odcienie purpurowego fioletu, mahoniu i burgundu. Projektanci przy koloryzacji w końcu pomyśleli nie tylko o blondynkach. Kolorowe włosy możecie zaserwować sobie na stałe albo przetestować farby i tonery w spreju, które spłukują się już po kilku myciach. Co wy na taką fryzurę 2018?

Alternatywą do kolorowych włosów są też: kolorowy przedziałek albo pojedyncze pasmo włosów w odcieniu indygo czy fuksji. To świetny pomysł na festiwalową fryzurę. Jesteśmy pewne, że trendsetterki przed Coachellą 2018 bacznie przestudiują fotografie z pokazów Aigner czy Fendi. 

Modne fryzury 2018: warkocze
W najbliższych miesiącach nie planujecie ostrego cięcia, koloryzacji albo drastycznej zmiany fryzury? By nosić modne włosy, wystarczy zapleść warkocze. Im więcej, tym lepiej. Klasyczny kłos albo boxer braids nie wystarczą. Teraz zaplatamy kilkanaście warkoczy na raz albo zbieramy włosy w tak zwany "koszyczek". Modne są też rozpuszczone włosy z pojedynczymi miniwarkoczykami. Inspiracje na takie uczesanie? Fryzury, które nosiłyśmy w latach 90.! 

Fryzury 2018 - trendy wiosna-lato - GALERIA>>