Jedna z najpopularniejszych francuskich it girls na Instagramie, która obserwują już ponad 654 tysiące osób, postanowiła odnieść się ostatnio do netfliksowego serialu "Emily in Paris". Mieszkająca w Paryżu Sabina Socol, która jest rodowitą Francuzką, od momentu premiery regularnie była zalewana komentarzami i wiadomościami, w których jej fanki pytały, czy francuska stolica wygląda rzeczywiście tak jak w serialu i ile jest prawdy w zachowaniach bohaterów. Socol zebrała więc najpopularniejsze pytania i nagrała film na IGTV, w którym skomentowała przedstawione na ekranie stereotypy dotyczące Paryża i Francuzów oraz wyjaśniła co w "Emily w Paryżu" mija się z prawdą, a gdzie producenci mieli rację i dobrze odtworzyli francuską mentalność. 

Najlepsze stylizacje z serialu „Emily in Paris”, które z łatwością odtworzysz sama. Wystarczą klasyki z szafy i kilka dodatków z aktualnej oferty znanych marek>>

"Gotowe! Pytaliście, więc odpowiadam. Wydaje mi się, że nigdy nie miałam tylu pytań dotyczących jakiegokolwiek innego tematu, więc musiałam nakręcić ten film. Próbowałam odpowiedzieć na najpopularniejsze z nich, więc kontynuujmy tę rozmowę w komentarzach! I nie zapominajmy - to tylko zabawa" napisała około ośmiominutowym pod filmem "Reacting to Emily in Paris stereotypes!". W wideo odpowiada na takie pytania, jak: "Czy Francuzi naprawdę są tacy wredni?", "Czy we Francji wszyscy rozmawiają o seksie w pracy?", "Czy do biura chodzi się nie wcześniej niż na 10:30?" i "Czy wszyscy romansują na prawo i lewo"?". Opowiada też o tym, jaki rzeczywiście jest sąsiedzki kontakt w Paryżu i czy wszyscy francuscy mężczyźni są podrywaczami, ale też czy tak jak Mindy pija się wino do śniadania (spoiler: okazuje się, że nie!) i która z bohaterek naprawdę wygląda jak typowa paryżanka. Jej odpowiedzi mogą Was zaskoczyć.

Wideokomentarz Sabiny Socol na temat "Emily in Paris" znajdziecie poniżej:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Sabina Socol (@sabinasocol) Paź 20, 2020 o 7:36 PDT

QUIZ: Którą bohaterką z serialu "Emily in Paris" jesteś?>>

6 modnych wzorów na jesień, dzięki którym (chociaż na chwilę) zapomnisz o klasycznej kracie>>