MY WAY

Gdy po raz pierwszy zobaczyłyśmy kampanię nowego zapachu Giorgio Armani przeczuwałyśmy, że pokochają go wszystkie ciekawe świata kobiety. Gdy po raz pierwszy go powąchałyśmy, byłyśmy już tego pewne. Kompozycja perfum to zapachowe spotkanie składników z całego świata. Nuty głowy to połączenie bergamotki z Kalabrii we Włoszech oraz egipskich pomarańczy. Serce wypełniają białe kwiaty: indyjska tuberoza oraz dwie odmiany jaśminu. Finisz otula nas zapachem wanilii burbońskiej z Madagaskaru, cedru z Wirginii oraz białego piżma. 

Motto jakie towarzyszy zapachowi MY WAY zawiera się w słowach „Jestem tym, co przeżywam”. Jego ambasadorką została aktorka Adria Arjona, która utożsamia tą idee. Ogromną część swojego życia spędziła w podróży. Chłonęła doświadczenia i spotykała na swej drodze wielu interesujących ludzi, którzy wpłynęli na to kim jest dziś. 

W duchu zrównoważonego rozwoju

MY WAY od Giorgio Armani utożsamia wieloletnie zaangażowanie marki na rzecz zrównoważonego rozwoju. Naturalne składniki zapachu MY WAY pozyskiwane są w sposób odpowiedzialny w ramach lokalnych programów opartych na zasadach uczciwego handlu oraz we współpracy z lokalnymi społecznościami.  

Zapach nie tylko towarzysz nam w codziennym poszukiwaniu swojej drogi, a jednocześnie kreuje przyszłość - to w nim podoba nam się najbardziej.  

Po raz pierwszy w branży perfumeryjnej zaproponowano łatwy w obsłudze system ponownego napełniania flakonu w domu - refill. Dzięki zastosowaniu nowego formatu redukujemy zużycie: kartonu o 32%, szkła o 55%, plastiku o 64% i metalu o 75%*. Innowacyjny system ponownego napełniania flakonu podkreśla odpowiedzialne zaangażowanie marki Giorgio Armani na rzecz ochrony środowiska. 

Jak to działa? To proste. Odkręć korek flakonu z atomizerem, obróć do góry nogami refill o pojemności 150 ml i przymocuj do flakonu. Oryginalny flakon uzupełnia się automatycznie, bez utraty ani jednej kropli zapachu. Dzięki systemowi ponownego napełniania elegancki flakon zostanie z nami na długo… jak na talizman przystało. Uwielbiamy to rozwiązanie! 

Nie możemy nie wspomnieć również o kwestii recyklingu. Zarówno szkło, którego użyto do stworzenia flakonu perfum i jego uzupełnienia, jak i każdy inny element można (a nawet należy!) poddać recyklingowi. Korek i wierzchołek flakonu można recyklingować w zwykłym zakładzie recyklingu, natomiast elementy szklane poddaje się recyklingowi szkła. 

*w porównaniu z czterema flakonami 50 ml  

Czytaj też: 5 ulubionych miejsc Karoliny Pisarek w Warszawie [My City My Way]

Czytaj też: 5 ulubionych miejsc Ani Skury w Warszawie [My City My Way]