Na chwilę przed finałem Top Model 3

Wchodzimy do studia Transcolor, trwa usadzanie licznej publiczności. Finalistki Top Model 3 krzątają się po studiu, na głowach podpięte spinkami rulony. Zanim przebiorą się w luksusowe suknie od polskich projektantów, widzimy je w prywatnych ciuchach, jak fotografują się z fanami albo w drodze na papierosa. One mogą się ulotnić, publiczność musi zostać w studiu pod opieką reżysera widowni. Wszyscy wyglądają Anji Rubik - top modelka przyleciała do Polski specjalnie na finał programu. Na scenie pojawia się w ekstremalnie długich kozakach, koszuli z głębokim dekoltem i spódniczce z najnowszej kolekcji Anthony'ego Vaccarello. Uwagę zwracają dłuuuugie i bardzo szczupłe nogi gwiazdy. To (co najmniej) trzecia stylizacja Anji tego dnia. Do studia top modelka przyjechała w stroju Saint Laurent Paris, a w hotelu pozowała paparazzi w spodniach MMC i czapce Local Heroes.

Finał Top Model 3: gość specjalny Anja Rubik, fot. AKPA

Finał Top Model 3 - zadania

W czasie finału pokazano, czym czwórka finalistek zajmowała się przez ostatnie tygodnie. Zuza, Marcela, Klaudia i Renata nagrały wideo reklamę Samsunga i pozowały dla Glamour na portugalskiej Maderze. Fotografował Mateusz Stankiewicz uchwycił Zuzę w roli pełnej energii plażowiczki, Renatę w stylu boho, Klaudia wyszła subtelnie i romantycznie, a Marcela wyglądała jak muza Dolce & Gabbana. Naszym zdaniem w obu zadaniach najlepiej poradziła sobie zwyciężczyni programu Zuzanna Kołodziejczyk. Glamour dawno nie miał tak wyrazistej, optymistycznej okładki.

Dużo gorzej zwyciężczyni poradziła sobie z zadaniem pozowania na żywo. Kajus Pyrz fotografował dziewczyny w bieliźnie, na platformie pełnej niebieskich płatków róż. W inspirowanej "American Beauty" sesji doskonale wypadła Marcela Leszczak.

Ostatecznie to nie wynik zadań, a głosy publiczności zdecydowały o wygranej w programie. Podobnie jak w naszym rankingu social media, głosy publiczności Top Model 3 rozłożyły się: Zuza, Marcela, Klaudia, Renata.

Kulisy finału Top Model 3 >>>

Moda w finale Top Model 3

Podczas finału na scenę wróciły wszystkie finalistki Top Model 3. Niektóre niepewnie stąpały na cieniutkich szpilkach, a Aleksandra Antas nawet się przewróciła. Zobaczyliśmy pokazy kolekcji ślubnej Paprocki & Brzozowski, bielizny w szalonych stylizacjach oraz jesienno-zimowej kolekcji MMC Studio. Inna garderoba była przeznaczona dla czwórki ze ścisłego finału. Dziewczyny prezentowały ubrania z wiosennej kolekcji Bohoboco, "Mimesis" Kamili Gawrońskiej-Kasperskiej, kreacje wieczorowe od Joanny Klimas i suknie wieczorowe MMC. Więcej o modzie - w materiale zza kulis finału Top Model 3.

Zdjęcia z finału Top Model 3 w GALERII >>>

Zobacz także:

Kulisy finału Top Model 3 na wyjątkowych zdjęciach Agnieszki Taukert >>>