Po raz kolejny prezentujemy Wam zdjęcia Agnieszki Taukert z backstage'u Top Model 3. Tak wyglądały nerwowe przygotowania do prawdziwej rewii mody, jaką zobaczyliśmy w finale programu. Stylistka Malwina Wędzikowska zdecydowała się wyeksponować kreacje duetu MMC Studio, którego jesienna kolekcja została zaprezentowana w rytm piosenki Patricii Kazadi. Mistrzowie konstrukcji ubrali też finałową czwórkę, która w końcowych minutach programu prezentowała biało-czarno-złote kreacje wieczorowe.

Na zdjęciach zza kulis dostrzeżecie też charakterystyczne kroje Paprocki & Brzozowski. Czternaście dziewczyn z Top Model 3 rozpoczęło 14. odcinek show od prezentacji sukni ślubnych duetu. Na wybiegu pojawiły się zarówno romantyczne falbany znane z kolekcji "Emmanuelle", jak i subtelne koronki kojarzone z modą ślubną duetu.

Największym wyzwaniem finału Top Model 3 był zapewne pokaz bielizny ESOTIQ. Marka reklamowana przez Joannę Krupę udostępniła wcześniej kostiumy do sesji plażowej. W finale zaprezentowano bieliznę typu basic, podkręconą szalonymi stylizacjami. Podobnie jak w pokazach Victoria's Secret dodatki i nastrój były tu ważniejsze od samych biustonoszy. Na zdjęciach zobaczycie, jak Malwina Wędzikowska cierpliwie dobiera akcesoria - metalowe skrzydła, spódniczkę w kształcie namiotu cyrkowego, szalone nakrycia głowy czy gotyckie gorsety i kołnierze od projektantki i kostiumografki Katarzyny Konieczki. Victoria's Secret po polsku jest zdecydowanie bardziej mroczne!

Kulisy finału Top Model 3 zobaczycie w GALERII >>>

Foto: Agnieszka Taukert dla Spark

Zobacz także:

Relacja z finału Top Model 3 >>>