Filmy z Jennifer Aniston: "Zabójczy rejs" (2019)

Nie jest to może najlepszy film w karierze Jennifer Aniston, ale warto go wspomnieć z powodu rekordu, jaki osiągnął na Netflix. W ciągu trzech dni od premiery tytuł obejrzało ponad 30 milionów osób, a w sumie włączyło go ponad 73 mln użytkowników platformy. 

Nowojorski policjant zabiera swoją żonę na dawno obiecaną podróż po Europie. Przypadkowo spotkany na pokładzie samolotu tajemniczy mężczyzna zaprasza ich na prywatne spotkanie zorganizowane na luksusowym jachcie należącym do leciwego miliardera Malcolma Quince'a. Kiedy Quince zostaje zamordowany, małżeństwo staje się głównymi podejrzanymi w śledztwie.

w rolach głównych: Jennifer Aniston, Adam Sandler, Luke Evans, Gemma Arterton, Dany Boon, 

Filmy z Jennifer Aniston: "Dzień matki" (2016)

Ckliwy, ale i zabawny! 

Dzień Matki każdy obchodzi trochę inaczej, np. w uroczystej atmosferze albo na luzie i ze śmiechem. Reżyser Garry Marshall ("Pretty woman") przedstawia cztery rodziny, których losy splotą się właśnie w trakcie tego święta. Sandy (mąż zostawił ją dla młodszej) robi co może, aby udowodnić sobie, że jest lepszą matką niż nowa macocha. Za to Miranda całkowicie poświęciła się karierze i choć została gwiazdą, czegoś jej jednak brakuje. Wkrótce ktoś wywróci jej życie do góry nogami. Natomiast Jesse... jej stosunki z matką są dalekie od ideału. Niezapowiedziana wizyta rodziców może okazać się katastrofą. Jest jeszcze Bradley (pan mama!), który uczy się roli samotnego rodzica dwóch córek. Sprawa nie jest prosta, bo to co dla matek jest oczywiste, dla tatusiów często pozostaje czarną magią. 

w rolach głównych: Jennifer Aniston, Kate Hudson, Julia Roberts, Jason Sudeikis, Britt Robertson, Margo Martindale

Filmy z Jennifer Aniston: "Dziewczyna warta grzechu" (2014)

Arnold, żonaty reżyser, przybywa do Nowego Jorku, by rozpocząć próby do swej najnowszej komedii. Zanim jednak przystąpi do pracy, postanawia skorzystać z uroków wielkiego miasta. Noc w towarzystwie Izzy, dziewczyny do towarzystwa, nastroi go tak romantycznie, że zaproponuje jej pewien układ. W zamian za porzucenie niegodnego procederu, kobieta otrzyma pewną sumę pięniędzy, które pomogą jej zrealizować swoje marzenia. Okazuje się, że Izzy całe życie marzyła, by zostać aktorką. Nic dziwnego, że zjawia się na castingu do sztuki reżyserowanej przez… Arnolda. Nie byłoby w tym jeszcze nic strasznego, gdyby nie fakt, że jedną z głównych ról w przedstawieniu gra jego żona.

w rolach głównych: Owen Wilson, Imogen Poots, Kathryn Hahn, Rhys Ifans, Jennifer Aniston, 

Filmy z Jennifer Aniston: "Cake" (2014)

Jedna z najbardziej zaskakujących ról Aniston!

Claire Simmons chodzi na spotkania grupy wsparcia dla osób cierpiących na chroniczny ból. Pewnego dnia jedna z jej członkiń, Nina, popełnia samobójstwo. Claire zaczyna interesować się jej przypadkiem. Odkrywając kolejne szczegóły z życia kobiety, nawiązuje bliską relację z mężem nieboszczki, Royem. Jednocześnie boryka się z własną, przeżytą niedawno tragedią.

w rolach głównych: Jennifer Aniston, Adriana Barraza, Sam Worthington, Felicity Huffman, William H. Macy, Anna Kendrick, Britt Robertson

Filmy z Jennifer Aniston: "Millerowie" (2013)

David Burke jest pomniejszej klasy dealerem marihuany. Jego klientami są kucharze, matki, ale nigdy dzieci – ma przecież skrupuły. Woląc z oczywistych powodów trzymać się w cieniu, na własnej skórze odczuwa, że żaden dobry uczynek nie uchodzi bezkarnie. Kiedy próbuje pomóc nastolatkom z sąsiedztwa, napada na niego trzech bezdomnych punków, którzy kradną mu towar i pieniądze, przez co staje się dłużnikiem swego dostawcy, Brada. Aby zacząć od nowa i zachować życie, David musi stać się przemytnikiem narkotyków na dużą skalę i sprowadzić najnowszą dostawę Brada z Meksyku. Z pomocą swoich sąsiadów: cynicznej striptizerki Rose, niedoszłego klienta Kenny’ego  oraz sprytnej nastolatki Casey obmyśla niezawodny plan.

w rolach głównych: Jennifer Aniston, Jason Sudeikis, Will Poulter, Emma Roberts, Ed Helms, Nick Offerman, 

Filmy z Jennifer Aniston: "Żona na niby" (2011)

Danny Maccabee spotyka dziewczynę swoich marzeń. By zakamuflować powiedziane jej lekkomyślnie kłamstwo, mężczyzna zmusza swoją lojalną asystentkę Katherine do udawania jego wkrótce-byłej-żony. Kiedy pojawiają się kolejne kłamstwa, zatuszować je pomagają włączone do gry dzieci Katherine. Wkrótce wszyscy trafiają na Hawaje. Absurdalny, wymykający się spod kontroli weekend ujawni, gdzie leżą granice wytrzymałości i jak daleko można posunąć się dla miłości. 

w rolach głównych: Adam Sandler, Jennifer Aniston, Nicole Kidman, Brooklyn Decker, Bailee Madison, Griffin Gluck

Filmy z Jennifer Aniston: "Szefowie wrogowie" (2011)

To kolejny tytuł, w którym Jennifer Aniston na ekranie partneruje Jason Sudeikis.

Nick, Kurt i Dale są przekonani, że jedynym sposobem na uczynienie ich uciążliwej pracy nieco bardziej znośną byłoby uwolnienie się od swoich okropnych szefów. Odejście z pracy niestety nie wchodzi w grę, ale pod wpływem paru drinków i kilku rad od byłego hochsztaplera trzej przyjaciele obmyślają złożony i niezawodny plan uwolnienia się od pracodawców... 

w rolach głównych: Jason Bateman, Charlie Day, Jason Sudeikis, Jennifer Aniston, Colin Farrell, Kevin Spacey, Jamie Foxx

Filmy z Jennifer Aniston: "Tak to się teraz robi" (2010)

Kassie, wykształcona singielka, dochodzi do wniosku, że chce zostać matką. Jej najbliższy przyjaciel, neurotyczny Wally ma mieszane uczucia odnośnie samotnego macierzyństwa, ale kobieta stawia na swoim, mimo że oznacza to skorzystanie z pomocy dawcy spermy. W ostatniej chwili następuje całkiem nieoczekiwana podmiana. Sprawa wychodzi na jaw siedem lat później, gdy Wally poznaje nieco neurotycznego synka Kassie.

w rolach głównych: Jennifer Aniston, Jason Bateman, Patrick Wilson, Jeff Goldblum, Juliette Lewis, 

Filmy z Jennifer Aniston: "Kobiety pragną bardziej" (2009)

Znudzona żona rozważa, czy nie odejść od męża, który ją zaniedbuje. Dlaczego? Bo ma romans z inną kobietą, na dodatek w której zakochał się inny samotny mężczyzna. Facet ten mógłby z kolei znaleźć szczęście u boku dziewczyny, która ma na jego punkcie obsesję – gdyby tylko zwrócił na nią uwagę. Aranżuje niby-przypadkowe spotkania z obiektem swoich uczuć. Podczas jednego z nich poznaje przyjaciela swojego "ukochanego". Ten postanawia wychować ją tak, jak profesor Higgins w "My Fair Lady" wychowuje Elizę Doolittle. Jest jeszcze zagubiona w świecie nieustannych randek kobieta, która staje się ofiarą współczesnej kultury, gdzie technologia i wirtualna rzeczywistość coraz częściej zastępują kontakty międzyludzkie. 

w rolach głównych: Ben Affleck, Jennifer Aniston, Jennifer Connelly, Bradley Cooper, Ginnifer Goodwin, Justin Long, Scarlet Johansson

Filmy z Jennifer Aniston: "Sztuka zrywania" (2006)

Brooke i Gary zamierzają się rozstać. Jednak żadne z nich nie chce wyprowadzić się z mieszkania. Kierując się radami przyjaciół, znajomych i kilku zupełnie obcych osób, rozpoczynają psychologiczną wojnę, która ma skłonić drugą osobę do spakowania rzeczy i wyprowadzki. Dzieje się tak do momentu, w którym oboje zdają sobie sprawę, że być może walczą o przyszłość swojego związku.

w rolach głównych: Vince Vaughn, Jennifer Aniston, Jason Bateman, Jon Favreau, Judy Davis

Filmy z Jennifer Aniston: "Bruce Wszechmogący" (2003)

Bruce Nolan jest reporterem lokalnej telewizji w Buffalo. Cieszy się popularnością, ma uroczą dziewczynę, jednak nie uważa, że los potraktował go sprawiedliwie. Po najgorszym dniu swego życia, Bruce urąga Bogu, zarzucając Mu, że zrujnował jego życie, i że zupełnie nie potrafi zarządzać wszechświatem. Bóg, usłyszawszy wołania zdesperowanego Bruce'a, odpowiada... i obdarza go taką mocą, jaką sam posiada, chcąc przekonać się, czy Bruce będzie od niego lepszy.

w rolach głównych: Jim Carrey, Morgan Freeman, Jennifer Aniston, Philip Baker Hall, Steve Carell, Philip Baker Hall

Filmy z Jennifer Aniston: "Życiowe rozterki" (2002)

Młoda, zamężna dziewczyna o imieniu Justine jest znudzona swoim dotychczasowym życiem, dlatego nawiązuje romans z młodszym kolegą z pracy. Holden to pełen sprzeczności młody chłopak i razem z rozczarowaną życiem idealistką tworzą oryginalną parę. Ich związek staje się początkiem dużych zmian w ich życiu.

w rolach głównych: Jennifer Aniston, Jake Gyllenhaal, John C. Reilly, Tim Blake Nelson, Zooey Deschanel, Mike White,