Galeria Klif, czyli jedno z najbardziej rozpoznawalnych centrów handlowych Trójmiasta, świętuje swoje 22. urodziny. Koniecznie odwiedźcie Klif między 23 a 30 października – na wszystkich klientów czekają niespodzianki. Spodobają się one szczególnie tym, którzy są zakochani w kinie, bo swoje urodziny Galeria Klif postanowiła urządzić w prawdziwie filmowym stylu. Nie bez powodu: Gdynia to w końcu stolica polskiego filmu, co tylko potwierdza niedawny Festiwal Filmów Fabularnych.

Na klientów centrum handlowego czekają konkursy wiedzy o polskim kinie. Jeśli wiecie, kto jest największym twardzielem polskiego kina, albo jaki pseudonim nosił Siarzewski, czeka was świetna zabawa! Każdego dnia do wygrania są karty podarunkowe Klif i vouchery do Gdyńskiego Centrum Filmowego. To jednak nie wszystko - na pierwszym piętrze Galerii będzie można obejrzeć wyjątkową wystawę "Moda w polskim kinie", którą przygotował magazyn ELLE i której kuratorem został Piotr Szaradowski. Wyselekcjonowano na niej czternaście kadrów ze słynnych polskich filmów, takich jak: „Do widzenia, do jutra…”, „Małżeństwo z rozsądku”, „Nie ma mocnych”, „Seksmisja” czy „Wojna polsko-ruska”, a jej zapowiedź możecie znaleźć w naszej galerii. Jeśli jesteście ciekawi jak kształtowała się moda od 1945 roku, odwiedźcie Klif i przekonajcie się, czy pamiętacie te filmowe stylizacje. Na tych klientów, którzy zainspirują się zdjęciami, czeka specjalna urodzinowa oferta w salonach.

Klif wspiera też Legalną Kulturę – klienci odwiedzający centrum mogą na miejscu ściągnąć QR kod. Pobierz aplikację do czytania kodów, zeskanuj kod, a po jego kliknięciu przejdziesz do strony legalnego źródła, bezpośrednio do wybranego przez Ciebie utworu. Miłego oglądania!

GALERIA: "Moda w polskim kinie" w Galerii Klif - podgląd wystawy!>>