Marka Lilou w najnowszej sesji wizerunkowej zatytułowanej „Z czułością” zabiera nas w świat, w którym miłość jest jak z filmu… Zdjęcia są zainspirowane najpiękniejszymi opowieściami o wielkich uczuciach. Oddają nastrój kultowych scen z wielkiego ekranu, a dopełnieniem tych wzruszających kadrów jest biżuteria Lilou zaprojektowana przez Magdalenę Mousson-Lestang. Do 14 lutego we flagowym butiku Lilou przy ulicy Mokotowskiej 63 w Warszawie odbywa się wystawa walentynkowej sesji. Warto na nią zajrzeć, bo zdjęcia zachwycają emocjonalnym przekazem i oddają głębię miłości filmowych bohaterów. 

Kadr w klimacie filmu "Pamiętnik" / Materiały prasowe / Materiały prasowe

Biżuteria Lilou z osobistym przesłaniem

Uczucia bliskiej osobie warto okazywać przez cały rok, jednak w walentynki można to zrobić w bardziej spektakularny sposób – na przykład dzięki personalizowanej biżuterii Lilou, idealnie nadającej się na prezent z tej okazji. Motyw serduszka będzie przypominał ukochanej osobie o łączącej was relacji, a osobisty grawerunek ze słowami „Kocham Cię”, ważną dla was datą albo inicjałami będzie na co dzień przywoływał romantyczne wspomnienia chwil spędzonych razem. Choć motyw serca jest najważniejszym symbolem miłości pojawiającym się w projektach walentynkowej biżuterii, w inspirowanej filmami kolekcji Lilou są także inne propozycje, które opowiadają o miłości mniej dosłownie.    


Sesja walentynkowa Lilou - inspiracja filmem "Titanic" / Materiały prasowe

Biżuteria Lilou w filmowej odsłonie – „Titanic”

Nie ma wątpliwości, że historia Jake’a i Rose, która rozegrała się na pokładzie  Titanica, to jedna z najbardziej znanych na świecie opowieści o miłości. Scena, w której zakochani stoją przytuleni na dziobie ogromnego statku, wygrywa we wszelkich rankingach na najbardziej wzruszający kadr filmowy. W „Titanicu” ważną rolę odgrywa także naszyjnik z wisiorkiem w kształcie serca – jego piękno i estetykę oddaje także ten z walentynkowej kolekcji Lilou z białymi cyrkoniami (338 zł), który  dopełniają kolczyki koła z sercami ozdobionymi cyrkoniami (487 zł).


Kadr nawiązujący do filmu "Dirty Dancing" z sesji walentynkowej Lilou / Materiały prasowe

Biżuteria w klimacie „Dirty Dancing” 

Kolejny miłosny klasyk i kolejna kultowa scena, czyli „Dirty Dancing” i namiętny taniec  Frances Baby (w tej roli niezapomniana Jennifer Grey) i Johnny’ego (boski Patrick Swayze). W klimacie ich gorącej letniej miłości z pewnością jest naszyjnik Lilou w kształcie serca ozdobionego różową emalią (249 zł) oraz kolczyki Sparkling (199 zł). 

Sesja walentynkowa Lilou, "Pretty Woman" / Materiały prasowe

Co z kolekcji Lilou wybrałaby Pretty Woman? 

Piękna Vivian (Julia Roberts) wywraca do góry nogami życie Edwarda (Richard Gere), a on przełamuje społeczne schematy, by nie stracić łączącej ich wzajemnej fascynacji i rodzącego się między nimi uczucia. Blask w oczach zakochanej kobiety w filmie „Pretty Woman” podkreśla piękna biżuteria. Na zdjęciu w sesji „Z czułością” są to: kolczyki z kwarcem (199 zł), które zostały połączone z pierścionkami  z kolekcji Sparkling (od 149 zł), bransoletką Penelope  (328 zł) i bransoletką na łańcuszku Sparkling (168 zł).

Zdjęcie z sesji Lilou nawiązujące do filmu Pawła Pawlikowskiego "Zimna Wojna" / Materiały prasowe

Więcej walentynkowych inspiracji Lilou

Filmów przedstawiających niezapomniane miłosne historie, jest wiele, m.in. „Pamiętnik”, „Narodziny gwiazdy” czy „Zimna Wojna” – inspiracje tymi tytułami można również zobaczyć w walentynkowej sesji Lilou. Biżuterię pokazaną na zdjęciach oraz wiele innych propozycji znajdujących się w tegorocznej kolekcji walentynkowej marki można kupić w butikach stacjonarnych Lilou i na stronie www.lilou.pl.