Powstanie musical "Pamiętnik" ("The Notebook")

Pocałunek w deszczu w wykonaniu Ryana Goslinga i Rachel McAdams do tej pory jest jedną z najbardziej romantycznych scen filmowych, a głośny i wielokrotnie nagradzany "Pamiętnik" o historii miłosnej dziewczyny z dobrego domu i biednego chłopaka otworzył drogę do kariery tej dwójce. Chociaż "The Notebook" miał swoją premierę w 2004 r., dalej jest jednym z najpopularniejszych filmów o miłości. Teraz będzie miał szansę powrócić - jako musical. 

Więcej: 10 najpiękniejszych pocałunków filmowych>>

Musical "Pamiętnik" będzie można zobaczyć na nowojorskim Broadwayu i właśnie trwają prace nad scenariuszem oraz warstwą muzyczną. Za tę ostatnią odpowie indiepopowa piosenkarka Ingrid Michaelson, która ma na swoim koncie takie hity, jak "The Way I Am". 

Kiedy zaproponowano mi pracę nad "Pamiętnikiem", musiałam przeprosić i wyjść na chwilę, bo popłakałam się ze wzruszenia - przyznała artystka.

"Kocham ten film i całą historię od lat, a pomysł zamienienia jej w musical początkowo mnie przytłoczył. Pomysł niekończącego się oddania oraz miłości ulokowanej w pamięci i rodzinie jest czymś ogromnie mi bliskim. Nie mogę się doczekać, aż świat usłyszy, jak te postacie ożywają w muzyczny sposób".

Zobacz: Komedie romantyczne dla singli>>

Kto zagra główne role w nowej wersji "Pamiętnika"? Póki co nie są znane szczegóły. Mamy jednak nadzieję zobaczyć tam znów Ryana Goslinga - o tym, jest świetnie sobie radzi w musicalowym formacie upewniliśmy w końcu się na premierze "La La Land"