Czarne lody, sorbety z naturalnych soków, gałki o smaku pomidorów i chilli, waniliowe kulki, których smaku nie potrafią powielić marki z supermarketów... Juz leci Wam ślinka? Nam też. Dlatego 6 sierpnia będziemy chyba przed czasem na pierwszym Festiwalu Lodów Rzemieślniczych (i już czujemy, że nie ostatnim).

Organizatorzy zorganizują wydarzenie w klubie ISKRA przy Polu Mokotowskim w Warszawie. Jego ogródek zapełni się budkami z mnóstwem lodowych deserów o różnych smakach z lodziarni z całej Polski.

Czym są lody rzemieślnicze? To te produkowane w małych zakładach rodzinnych, według specjalnej receptury i tylko z naturalnych składników. Podczas festiwalu spróbujemy więc lodów gałkowanych, szpatułkowych, tajskich, stworzonych ze śniegu, wegańskich, mlecznych, sorbetowych i tych z polewami i dodatkami. Uwaga - będzie można je skosztować na miejscu i wziąć na wynos. 

Lodomaniacy, zanotujcie - 6 sierpnia widzimy się w ISKRZE przy Polu Mokotowskim (ul. Wawelska 5). Festiwal potrwa od godziny 12.00 do 19.00. Można przyjechać rowerem i przyjść ze zwierzętami. Wstęp będzie wolny!

W galerii znajdziecie lody marek, na które najbardziej czekamy >>