"To postać, która udowadnia, że w życiu nie ma rzeczy niemożliwych, a nasza prawdziwa moc tkwi w akceptacji tego, jakimi jesteśmy. To właśnie wtedy dzieją się cuda, w które zawsze powinniśmy wierzyć. To kolekcja, która ma nam przypominać o tym, że w życiu możemy osiągnąć wszystko. Stąd rzewodnie kolory – ognista czerwień, głęboki granat, soczysta pomarańcza i pudrowy róż zestawiony z pastelowym błękitem pozwoliły na stworzenie bardzo wyrazistych ubrań - pełnych energii i pozytywnych emocji.” – mówi Anita Nawarkiewicz, założycielka i projektantka marki.

Anna Lewandowska w modnych ubraniach od polskiej marki. Wiemy gdzie kupicie tę kurtkę, bluzę i czapkę na jesień 2019 >>

Charakterystyczne dla opowieści dekoracje cyrkowe, złote gwiazdki oraz bohater kolekcji - słonik Dumbo, odzwierciedlone zostały w postaci haftów, emblematów inadruków na wykonanych z najwyższej jakości materiałów bluzach, spodniach dresowych z ozdobnymi ściągaczami, t-shirtach, sukienkach, koszuli oraz na charakterystycznej już dla marki Femi Stories odzieży termicznej. W kolekcji nie mogło zabraknąć także akcesoriów, w tym oversize’owego szalika, jak i kultowego plecaka z nadrukiem w formie all-over.

Limitowana kolekcja Femi Stories & Dumbo dostępna jest już online na stronie www.femistories.com, we flagowym sklepie na ulicy Browarnej, a także w sklepach partnerskich w całej Polsce.