Polski tydzień mody dzieje się nie tylko na wybiegach. Siódmej już edycji Fashion Week Poland (25-28.10), tak jak każdej poprzedniej, będzie towarzyszyć rozległa strefa SHOWROOM, w której swoje kolekcje w tym sezonie na sprzedaż wystawi ponad 80 wystawców. Wśród nich pojawią się niszowi, ale i bardziej popularni projektanci, sklepy internetowe i butiki vintage.

SHOWROOM będzie zlokalizowany w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej, przy ul. Tymienieckiego 22/24 i to tam kupimy najmodniejsze ubrania i dodatki z autorskich kolekcji. Ważna informacja - 25 października, w czwartek wstęp na stoiska będzie wolny.

My juz wiemy, gdzie zajrzymy i w kolejnych slajdach polecamy Wam kilka najmocniejszych naszym zdaniem punktów strefy SHOWROOM. Na końcu znajdziecie listę wszystkich stoisk, bo naprawdę jest z czego wybierać i warto wcześniej zaplanować sobie ścieżkę zakupów.

1. Aloha From Deer

Aloha From Deer

 

fot. Krzysztof Adamek/radlewski.com

Marka, która wypłynęła na fali popularności blogów internetowych i serwisów społecznościowych. Koszule w pąsowe róże i bluzy z "Trzema Gracjami" Rafaela ostatnio po prostu trzeba mieć, tym bardziej, jeśli jest się internetowym blogerem. My nie jesteśmy, ale na stoisko Aloha From Deer na pewno zajrzymy w poszukiwaniu legginsów z nadrukiem w chmury.