FashionPhilosophy Fashion Week Poland rusza już 24 października. W programie: prawie 120 kolekcji, pokazy, showroomy, szkolenia i wystawy. Siódma edycja Fashion Week Poland odbędzie się w Łodzi w dniach 24-28 października na terenie Łódzkiej Specjalnej strefy Ekonomicznej przy ul. Tymienieckiego 22/24.

Pokazy mody zostaną pokazane w ramach prestiżowego Designer Avenue, a także strefy OFF skupiającej młodych, bardziej awangardowych projektantów. Aleja Projektantów to najbardziej znane nazwiska, jak róznież wschodzące gwiazdy wybrane przez Radę Programową. Pokazy Designer Avenue prezentują pełne kolekcje na 25-45 sylwetek. W tym roku w głównej selekcji zobaczymy ponad 30 pokazów. Dodatkowo czekają nas pokazy specjalne: zagranicznych projektantów (Mads Diensen, Nuno Baltazar) oraz Dawida Tomaszewskiego, Polaka pracującego w Berlinie.

Poznaj bliżej projektantów i marki, których kolekcję na wiosnę 2013 zostaly zakwalifikowane do Alei Projektantów. W GALERII zanjdziecie oficjalne zdjęcia i grafiki reprezentujące każdą kolekcję oraz terminy pokazów. Od przyszłego tygodnia w ELLE.pl znajdziecie też sylwetki najważniejszych projektantów z głównej selekcji Fashion Week Poland.

Przypominamy, że bilety na polski tydzień mody dostępne są pod adresem www.fashionweek.pl. Jeśli nie możecie wybrać się do Łodzi, zachęcamy do śledzenia pokazów na ELLE.pl i oglądania livestreamu z pokazów. Do zobaczenia w Łodzi!

GALERIA

Szczegółowy FWP program do druku - na następnej stronie: