Coroczne pokazy Victoria’s Secret to widowisko, które zawsze przyciąga miliony widzów na całym świecie. Od kilku dni wszyscy rozmawiają tylko o tym, co wydarzy się w ten czwartek (8 listopada) w Nowym Jorku! Znamy już pełny skład modelek, gwiazdy muzyczne, które zaśpiewają podczas show oraz nazwisko projektantki, która tym razem została zaangażowana do współpracy przy kolekcji specjalnej (Więcej o kolekcji Victoria’s Secret x Mary Katrantzou przeczytacie tu >>>). Ale to przecież nie koniec emocji związanych z nadchodzącym show! Cały świat zadaje sobie trzy najważniejsze pytania. Po pierwsze, który z Aniołków otworzy nadchodzący pokaz, po drugie, komu przypadnie w udziale prezentacja spektakularnego looku z kryształków Swarovskiego, aż w końcu, która z modelek założy bieliźniane dzieło sztuki, czyli Fantasy Bra. Dzisiaj poznaliśmy odpowiedź na ostatnie z nich!

Po tegorocznym pokazie, zaprezentowanie najdroższego elementu kolekcji, ze swojej „bucket list” skreślić mogła będzie Elsa Hosk. Szwedzka modelka z kultową marką seksownej bielizny związana jest od 2011 roku, jednak na wybiegu, jako Aniołek Victoria’s Secret zadebiutowała dopiero trzy lata później (2014). Na kolejny sukces nie musiała długo czekać. Już w 2016 roku została wybrana na tę modelkę, która rozpocznie paryskie show VS.

Getty Images

Tegoroczne wyróżnienie to wisienka to torcie upieczonym z zawodowych sukcesów Elsy Hosk. Pytana przez dziennikarzy, co jeszcze znajduje się na jej liście marzeń odpowiada: „Wciąż pozostaje jeszcze całe mnóstwo fotografów, z którymi chciałabym pracować. Myślę też, że nadchodzi nowe pokolenie wspaniałych fotografów, których styl jest naprawdę świetny i zupełnie inny od tego co już znamy. Jestem oczywiście niezmiernie wdzięczna za każdą jedną szansę, którą dostałam do tej pory”.

Co jeszcze poza nazwiskiem modelki, która go założy, wiemy na temat tegorocznego Fantasy Bra? Tym razem w 100% wykonano go w atelier Swarovskiego (w roli głównej topaz), w procesie tworzenia (który trwał ponad 930 godzin!) wykorzystano ponad 2100 kryształków, w tym 71 karatów diamentów, a efekt końcowy wart jest aż 1 000 000$! Po raz pierwszy w historii, w sprzedaży dostępna będzie również tańsza wersja kultowego Fantasy Bra. Do sklepów trafi już 29 listopada 2018 roku (idealnie na okres świąteczny). Cena? To (skromne w porównaniu z kosztem oryginału) 250$!