Fajne komedie romantyczne - czy macie swoje ulubione? Jeśli zastanawiacie się, co obejrzeć wieczorem z przyjaciółkami lub drugą połówką, koniecznie sprawdźcie naszą subiektywną listę. Fajne filmy to przede wszystkim zabawne komedie. Wzruszające, dowcipne, o niebanalnej historii oraz ze świetną obsadą. Kate Hudson, Matthew McConaughey, Renee Zellweger, Colin Firth, Sandra Bullock, Ryan Reynolds, Diane Keaton, Ben Affleck, Jennifer Aniston, Jennifer Connelly, Bradley Cooper, Drew Barrymore, Scarlett Johansson - oni wszyscy mają na swoim koncie przynajmniej jeden fajny romantyczny film

Czytaj też: Komedie romantyczne, których możecie nie znać >>

Fajne komedie romantyczne, tytuły.

Fajny film na wieczór?Komedia, zwłaszcza romantyczna! W naszym zestawieniu pojawiły się i te mniej, a nawet te bardzo znane komedie romantyczne. Część tytułów może was zaskoczyć, ale w tym zestawieniu nie zobaczycie tylko kultowych filmów o miłości. Tym razem nasze kryteria w wyborze były takie: ma być przede wszystkim zabawnie i zaskakująco. Jakie znacie fajne komedie romantyczne? My z pewnością polecamy te filmy romantyczne, są to takie tytuły jak np. "Holiday", "Once", "Moje wielkie grackie wesele", "Amelia", "Mamma Mia", ale to tylko kilka hitów kinowych z całego zestawienia. Nie martwcie się, oprócz amerykańskich, brytyjskich i francuskich produkcji znaleźliśmy również fajne polskie komedie romantyczne. Jednak nie będziemy wam zdradzać tytułów, musicie sami je sprawdzić. Pamiętajcie, podane przez nas komedie romantyczne będą idealne na wieczór.

Zajrzyjcie i sprawdźcie nasze fajne komedie romantyczne: 

Czytaj też: Komedie romantyczne 2018 >>

Wyciskacze łez >>

Fajne komedie romantyczne: Jak stracić chłopaka w 10 dni (2003 rok)

Fajne komedie romantyczne: Jak stracić chłopaka w 10 dni

Andie pisze artykuł i w ciągu 10 dni ma sprawić, aby nowo poznany facet ją rzucił. Co więcej, musi opisać rzeczy, którymi kobiety doprowadzają mężczyzn do szału. Wybór pada na Bena. Jednak Andie nie wie, że założył się z szefem, że potrafi w ciągu kilku dni rozkochać w sobie każdą kobietę.

W rolach głównych: Kate Hudson, Matthew McConaughey

Zobacz też: polskie komedie romantyczne >>

Fajne komedie romantyczne: Dziennik Bridgit Jones (oraz pozostałe dwie części!, 2001 rok)

Fajne komedie romantyczne: Dziennik Bridget Jones

Ekranizacja powieści Helen Fielding. U progu nowego roku 32-letnia Bridget Jones postanawia wziąć swoje sprawy w swoje ręce - i zaczyna prowadzić intymny dziennik. Ma on wszelkie szanse stać się bestsellerem, bo Bridget ma wyrobione zdanie na temat mężczyzn, seksu, aerobiku, jedzenia i wszystkiego, czym żyje współczesna kobieta, a co najważniejsze - wali prawdę prosto z mostu i niczego nie owija w bawełnę. 

W rolach głównych: Renée Zellweger, Hugh Grant i Colin Firth