Erdem x H&M - już niedługo w sprzedaży...
Kolekcja Erdem x H&M trafi do sklepów już niedługo, bo 2 listopada. Wcześniej, w październiku odbędzie się (jak co roku) wielki pokaz. Tym razem na miejsce prezentacji wybrano Los Angeles, a nie tak jak ostatnio - Nowy Jork.W pierwszych rzędach usiądą nie tylko redaktorzy, influencerzy i gwiazdy, ale także dwie osoby spoza branży. Marka zorganizowała dla swoich klientów konkurs. Do wygrania był lot do Los Angeles i zaproszenie na wielkie show. Wystarczyło wstawić na instagram zdjęcie w kwiatowej stylizacji (w końcu florystyczne motywy to znak rozpoznawczy projektanta Erdema Moralıoğlu) i mieć na swoim koncie H&M Club 1000 punktów. Zanim jednak zobaczymy kolekcję Erdem x H&M na wybiegu, mamy okazję przyjrzeć jej się na zdjęciach. Pierwszy zdjęcia ubrań, dodatków i detali (dzięki uprzejmości H&M) opublikował niemiecki Vogue.

Post udostępniony przez H&M (@hm)

Erdem x H&M - co znajdzie się w kolekcji?
W kolekcji Erdem x H&M znajdą się sukienki i marynarki z haftowanymi kolorowymi kwiatami, koronkowe białe bluzki w wiktoriańskim stylu, cekinowe małe czarne ozdobione florystycznym motywem, futra w cętki, swetry i żakiety ze strzępieniami. Erdem x H&M to nie tylko ubrania, ale również dodatki - torebki i buty z biżuteryjnymi broszami, eleganckie apaszki, sznurowane buty à la martensy i sneakersy. Po raz pierwszy Erdem Moralıoğlu zaprojektował także kolekcję dla mężczyzn.

Post udostępniony przez H&M (@hm)

W kolekcji Erdem x H&M chodzą już gwiazdy. W sukience z miniplisami i motywem kwiatowym pojawiła się ostatnio Fan Bingbing, a Emma Stone wybrała dla siebie piżamowy zestaw. A wy na co zamierzacie polować?

Post udostępniony przez H&M (@hm)

Kolekcja Erdem x H&M - GALERIA>>