Emmy Awards to najważniejsze nagrody w amerykańskiej branży telewizyjnej. Dlatego gala wręczenia nagród pod względem poziomu przygotowań nie odbiega od Złotych Globów czy Oscarów (jest nawet ciekawsza i nie tak nadęta...).

Emmyy Awards 2013: makijaż

Podczas tegorocznych Emmy Awards gwiazdy nie szokowały. Miano kontrowersyjnej możemy jedynie nadać Lenie Dunham, której stylizacja na przemian trafia do rankingów "best-dressed" i "worst-dressed". Także fani nie mogą ustalić, czy Lena ukryła swoje krągłości, czy je raczej "obnażyła". Dunham zaryzykowała również z makijażem, twórczynie serialu "Dziewczyny" zdecydowała się na tak zwane pawie oko. Większość aktorek wybrało klasyczną kreskę na powiece lub delikatne smokey eye.

Prym wiodły usta w stylu nude (Kerry Washington, Julia Louis-Dreyfus, Allison Williams i Maria Menounos), klasyczna czerwień (Kelly OsbourneElisabeth Moss) oraz delikatne bordo (Sofia Vergara, Sarah Hyland). Niestety nie był to dobry wybór jeśli chodzi o Hyland. Dwudziestodwulatka znana ze "Współczesnej rodziny" dodała sobie przynajmniej 10 lat...

Emmy Awards 2013: fryzury

Od kilku sezonów na amerykańskich galach modne są rozpuszczone włosy, jednak Emily Deschanel, Maria Menounos i Morena Baccarin "zaryzykowały" - upieły włosy w luźne, ale eleganckie sploty. Szczególnie spodobał nam się kłos Menounos. Jednak na Emmy Awards królowały krótkie fryzury. Naliczyliśmy aż siedem różnych uczesań!

Emmy Awards 2013: makijaż i fryzury gwiazd >>