Tylko 9 zdjęć, ale tyle mówią! Użytkownicy internetu niecierpliwie czekają na "Emily in Paris 3", a na osłodę mamy oficjalne kadry z serialu o Amerykance mieszkającej w stolicy Francji. 

"Emily w Paryżu 3": zobacz nowe zdjęcia z serialu, który jest hitem na Netflix

Wszystko wskazuje na to, że w 3. sezonie "Emily w Paryżu" będzie się działo. Fotografie pokazują główną bohaterkę w towarzystwie przyjaciółek, ale i dobrze nam znanych mężczyzn. O tym, że Lucien Laviscount powróci w kolejnej serii serialu jako stały członek obsady wiemy już od pewnego czasu. Ale nie martwcie się, na plan powrócił też Lucas Bravo, czyli serialowy Gabriel. 

Wszystkie zdjęcia znajdziecie w naszej galerii >>

Przypomnijmy, od 1. sezonu "Emily w Paryżu" wzbudza wiele emocji, a nawet kontrowersji. I nie chodzi tylko o barwne stylizacje głownej bohaterki. Ostatnie odcinki spotkały się z dezaprobatą ze strony polityków z Francji i Ukrainy. Francuski sekretarz stanu ds. wsi - Joël Giraud skrytykował produkcję za wyidealizowane przedstawienie kraju i brak różnorodności, która we Francji spotykana jest na każdym kroku. Swoje niezadowolenie wyraził także minister kultury Ukrainy - Ołeksandr Tkaczenko. Polityk był zniesmaczony przedstawieniem serialowej bohaterki Petry - ukraińskiej dziewczyny, która uczęszcza na zajęcia językowe razem z Emily. Według Tkaczenki, postać złodziejki jest przedstawieniem wszystkich najgorszych stereotypów związanych z osobami zamieszkującymi Europę Wschodnią. 

"Emily w Paryżu 3": kiedy premiera na Netflix?

Fanki oraz fani serii muszą uzbroić się w cierpliwość. Poprzednie części trafiały na platformę Netflix zimą, więc i tym razem może być tak samo. Mówi się o tym, że trzeci sezon słynnej produkcji ujrzy światło dzienne pod koniec tego roku, bądź na początku przyszłego.