Co za emocje! Wielkimi krokami zbliża się moment, kiedy poznamy dalsze losy Emily Cooper, czyli głównej bohaterki serialu "Emily w Paryżu". Co się wydarzy w życiu Amerykanki mieszkającej w stolicy Francji? Poznajcie ostatnie informacje na temat produkcji, która jest jednym z hitów Netfliksa. 

"Emily w Paryżu 3": fabuła

"Rok po przeprowadzce z Chicago do Paryża, by podjąć wymarzoną pracę, Emily znajduje się na rozdrożu w praktycznie każdym aspekcie swojego życia. Mając do wyboru dwie zupełnie różne ścieżki będzie musiała zdecydować, jak daleko sięga jej lojalność - na polu zawodowym oraz uczuciowym. Co więcej, Emily będzie musiała rozważyć, co to oznacza dla jej przyszłości we Francji nie ustając przy tym w doświadczaniu kolejnych zaskakujących i pełnych przygód zwrotów akcji jakich dostarcza życie w Paryżu" - możemy przeczytać w oficjalnym opisie promującym kolejny sezon "Emily w Paryżu". Pod koniec listopada Netflix zdecydował się jednocześnie pokazać plakat, kadry oraz trailer 3. sezonu "Emily in Paris".

Oprócz Lily Collins, na ekranie pojawią się znów Philippine Leroy-Beaulieu, Lucas Bravo, Ashley Park, Camille Razat, Samuel Arnold, Bruno Gouery, William Abadie i Lucien Laviscount.

"Emily w Paryżu 3": zwiastun i data premiery nowego sezonu na Netflix

To już pewne - "Emily in Paris" trafi na Netflix jeszcze w tym roku, a dokładnie 21 grudnia. Idealny prezent na Święta, dzięki Netflix.

"Emily w Paryżu 3": plakat nowe zdjęcia z serialu

W galerii zdjęć zobaczycie ponad 30 nowych kadrów z serialu. W internecie można też podziwiać oficjalny plakat z 3. sezonu "Emily in Paris". 

Emily w Paryżu 3