Ratajkowski to prawdziwa it girl, wyznaczająca aktualne trendy. Nic dziwnego, że jej wybór padł na sneakersy na platformie, które mają szansę stać się najbardziej pożądanym obuwiem tej wiosny. Buty w stylu lat 90. od marki Jenny Fairy idealnie dopełniły prosty look modelki. Uzupełniając swoje stylizacje, gwiazda często stawia na niewielkie modele torebek. Również tym razem postawiła na stylową bagietkę z biżuteryjnym akcentem w postaci logo Jenny Fairy.  

Mat. prasowe

Emily Ratajkowski to obecnie jedna z najpopularniejszych top modelek. Amerykańska gwiazda polskiego pochodzenia wystąpiła niedawno w kampanii domu mody Versace. Do tej pory mogliśmy oglądać ją m.in. na wielkim ekranie u boku Zacka Efrona, na okładkach słynnych magazynów czy wybiegach Fendi. Jej instagramowe konto @emrata śledzi niemal 30 milionów obserwujących, a autorska książka „Moje ciało” od roku bije rekordy popularności.

Mat. prasowe

Choć na czerwonym dywanie modelka stawia na podkreślające figurę sukienki, jej codzienne zestawy to kwintesencja miejskiego luzu i wygody. Baczni obserwatorzy wiedzą, że Ratajkowski do perfekcji opanowała łączenie ubrań od światowych projektantów z lokalnymi, przystępnymi cenowo akcesoriami. Nic więc dziwnego, że buty i dodatki polskiej marki przypadły jej do gustu.

Obuwie i akcesoria Jenny Fairy dostępne są w salonach stacjonarnych CCC, w aplikacji mobilnej oraz na ccc.eu.