Strój Ratajkowski łączył w sobie kilka charakterystycznych trendów z początku XXI wieku, tworząc stylizację, która mieszała w sobie styl i nostalgię. Modelka zwróciła na siebie uwagę, przemierzając chodniki Nowego Jorku w swobodnie rozpiętej czarnej kurtce ozdobionej srebrnymi guzikami. Pod spodem prezentowała przyciętą, odsłaniającą brzuch czarną bluzę z kapturem w połączeniu z szarym topem.

Kluczowym elementem jej stroju była szydełkowa spódnica w żywym czerwonym kolorze, która wisiała nisko na jej biodrach, przypominając styl spopularyzowany przez postacie takie jak Marissa Cooper i Summer Roberts z serialu The O.C. Dla uzupełnienia stylizacji, Ratajkowski wybrała beżowe uggsy na platformie - te buty były kiedyś nieodzownym elementem stroju modnych nastolatek sprzed dwóch dekad.

Ilya S. Savenok/GC Images

Dodatkami do tego zestawu były złote kolczyki kółka, pasujący pierścionek i czarne okulary przeciwsłoneczne w kształcie kocich oczu. Na ramieniu nosiła elegancką czarną torbę ze złotym łańcuszkiem, dodając odrobinę wyrafinowania do jej retro stylizacji. Błyszczące usta w kolorze nude i ciemnobrązowe włosy z przedziałkiem na środku głowy dopełniły całości.

Wcześniej tego dnia Ratajkowski pokazała swoją modową wszechstronność dzięki odważnemu skórzanemu strojowi, który przeczył konwencjonalnym zasadom łączenia kolorów. Bez wysiłku połączyła brązowe spodnie z niskim stanem i workowatym krojem z atramentowoczarnym skórzanym trenczem z długim rękawem. Wybrany przez nią bezrękawnik odsłaniający dekolt dodał nutę nowoczesności do tego wyrazistego zestawu.

@emrata/IG