Cofnijmy się o kilka miesięcy. Pete Davidson kończy głośny związek z Kim Kardashian, Emily natomiast wnosi o rozwód po czterech latach małżeństwa z Sebastianem Bear-McClardem. Największy Casanova Hollywood i zjawiskowo piękna autorka książki „Moje ciało” spotykają się więc w odpowiednim miejscu i czasie. Brzmi jak początek wspaniałej historii miłosnej, prawda? Niestety, nie doczekaliśmy nagłówków z cyklu „i żyli długo i szczęśliwie”. Po około 60 dniach randkowania rozgrzewający internet do czerwoności romans dobiega końca. W ostatnich dniach grudnia osoba z bliskiego otoczenia ex pary miała zdradzić reporterom serwisu US Weekly, że drogi komika i modelki ostatecznie rozeszły się. W tym samym źródle czytamy, że Emily ma już dosyć związków z przedstawicielami show-biznesu. „Potrzebuję normalnych facetów – chirurgów, prawników, naukowców” miała zapewniać przyjaciółkę. 

Niemniej jednak, media zza oceanu donoszą, że rozstanie jednej z najgorętszych par ostatnich miesięcy przebiegło polubownie, a gwiazdy pozostają w przyjaznych stosunkach. Czy aby na pewno? Nowe zdjęcia Emily to podręcznikowy przykład na post-brakeup glow up. Fotografie opublikowane na jej oficjalnym profilu instagramowym wielu uznało za prztyczek wymierzony w nos Davidsona. Modelka pozuje w nich bowiem w skąpych strojach kąpielowych eksponujących niemalże każdy centymetr ciała. I tak, wygląda rewelacyjnie. 

instagram: @emrata

W poście furorę robią aż dwa modele mocno wyciętych kostiumów. Same nie możemy zdecydować, w którym wygląda bardziej hot: w klasycznym bikni w kolorze Pinot noir czy skąpym zestawie upstrzonym graficznymi wzorami à la lata 80. Czyżby nowy plażowy trend pojawił się właśnie na horyzoncie? 

Zniewalająca sylwetka 31-letniej Amerykanki to niejedyny powód, dla którego album z wakacji postrzegany jest jako ruch mający wzbudzić zazdrość jej gwiazdorskiego ex. Na kilku ujęciach Emily pozuje z wyjątkowo atrakcyjnym kolegą(?), Mosesem Sumneyem, wzrastającym na popularności artystą ghańsko-amerykańskiego pochodzenia. Zdjęcia opublikowane na profilu @emrata zebrały 1 720 589 polubień i ponad 5000 komentarzy. Fani modelki żartobliwie piszą pod postem: „Pete Davidson ekstremalnie się opalił”, „Ay Pete Davidson do pięt nie sięga temu świetnie wyglądającemu kolesiowi”, „Przeszła na ciemną stronę mocy”. I my to tylko tu tak zostawimy…

Emily Ratajkowski w zmysłowej stylizacji vintage. Tak modelka promuje drugi obieg>>