Emily Ratajskowki nie miała w ostatnim czasie lekko. Druga połowa 2022 roku upłynęła jej pod znakiem sprawy rozwodowej z Sebastianem Bear-McClardem. 36-letni aktor, scenarzysta i producent miał żonę notorycznie zdradzać (nie pytajcie, też nie mieści nam się to w głowie…). 

„Czuję, że przyciągam najgorszych [mężczyzn]” – mówiła w jednym z ostatnich odcinków swojego autorskiego podcastu High Low with EmRata. „Chcę pewnego siebie mężczyzny. Nie takiego zbyt pewnego siebie, który ma coś do udowodnienia i próbuje to udowodnić, spotykając się ze mną” – żaliła się modelka.

Emily Ratajkowski eksponuje ciało w skąpym bikini na zdjęciach z wakacji tuż po rozstaniu z Petem Davidsonem. „Nigdy nie wyglądałaś lepiej” komentują fani>>

Ale spokojnie, nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Bo może i spektakularnego happy endu jeszcze w historii świeżo upieczonej singielki nie ma, ale próby prowadzące do szczęśliwego zakończenia już jak najbardziej tak. W końcu od czegoś trzeba zacząć.

Przez ostatnie miesiące modelka widywana była w czułych objęciach nie jednego, a kilku potencjalnych partnerów. 

Emily widywana była między innymi z naczelnym amerykańskim casanovą Petem Davidsonem oraz artystą Jackiem Greerem. Na swoim Instagramem autorka książki „Moje ciała” pokazała także zdjęcia z wakacji z wyjątkowo atrakcyjnym kolegą(?), Mosesem Sumneyem, wzrastającym na popularności artystą ghańsko-amerykańskiego pochodzenia. Najnowsze doniesienia medialne łączą modelkę w parę z pewnym komikiem.Między potencjalną parą wszystko miało zacząć się na początku stycznia podczas trzygodzinnej randki w japońskiej restauracji Sakagura w Midtown. Eric André, bo o nim mowa, wymownym emoji – uśmiechniętą buźką z sercami zamiast oczu – skomentował najnowszy post na profilu @emrata. 

To właśnie na tym zdjęciu Emily pozuje w niezwykle zmysłowym kardiganie mało znanej koreańskiej marki odzieżowej Gateless. kokieteryjne wycięcia pomiędzy luźno rozłożonymi na całej długości sweterka guzikami eksponują zjawiskowe ciało gwiazdy. I to dosłownie, bo pod spód Ratajkowski nie włożyła zupełnie nic. Zrezygnowała nawet ze stanika. 

 

Cały look uzupełniła ponadczasowymi kolczykami kołami w trendującym srebrze, delikatnym makijażem i nonszalancką fryzurą z włosami spiętymi niby od niechcenia w niski koczek. Efekt? Dla nas bezdyskusyjne 10/10.

Hailey Bieber eksponuje stanik i wyrzeźbiony brzuch w krótkim, prześwitującym topie>>