Strój Elsy skupiał się wokół efektownej, oversizowej skórzanej kurtki bomberki, która nadawała ton szykownemu, ale surowemu zestawowi. Czarna kurtka miała modną przyciętą długość, która równoważyła obszerne opadające ramiona. Gdy Elsa przemierzała ulice miasta, lekko workowaty krój kurtki dodawał jej swobodnego i wyluzowanego wdzięku.

Brązowa torba przewieszona przez ramię była nie tylko praktycznym wyborem, ale także dodała całości nieco ziemistego uroku. Jeśli chodzi o obuwie, Hosk postawiła na klasykę w postaci czarnych skórzanych loafersów. Ponadczasowy wybór, który nigdy nie wychodzi z mody, te mokasyny emanowały niewymuszonym luzem, który potrafi osiągnąć tylko Hosk.

Rachpoot/Getty Images

Jej akcesoria były jak zawsze wyraziste, ze srebrnymi kolczykami, które pięknie równoważyły jej casualową stylizację. Aby osłonić oczy przed fleszami paparazzi i południowym słońcem, Hosk założyła parę dużych czarnych okularów przeciwsłonecznych, dodając odrobinę tajemniczości do jej i tak już intrygującego wyglądu.

Elsa Hosk, były Aniołek Victoria's Secret i doświadczona modelka wybiegowa, już od dawna jest mistrzynią stylu. Jej kanał na Instagramie to świadectwo jej miłości do mody i często służy jako źródło inspiracji dla jej rzeszy obserwujących. Modowe wybory Hosk konsekwentnie przekształcają się w trendy, a jej najnowszy strój nie jest wyjątkiem. Połączenie skórzanej kurtki, dżinsów, mokasynów i wyrazistych akcesoriów pokazuje jej nieomylną zdolność do przekształcania nawet najprostszych elementów w modowy majstersztyk.