Wiosna to idealny moment na zmiany – nie chodzi wyłącznie o porządki w szafie, ale także o odświeżenie wizerunku. Jeżeli ktokolwiek miał jeszcze wątpliwości, która fryzura święci triumfy w tym sezonie, to czas, żeby je rozwiać. Od jakiegoś czasu właściwie codziennie dowiadujemy się o kolejnej celebrytce, decydującej się na zmianę fryzury i skrócenie włosów w stylu boba. Kilka dni temu swoją metamorfozą pochwaliła się na Nicole Kidman, która porzuciła swoje długie, rude fale w stylu starego Hollywood na rzecz krótkiego, nieco drapieżnego boba w odcieniu chłodnej platyny. Ta fryzura odmłodziła ją o co najmniej kilka lat. Na podobny ruch zdecydowała się również Zendaya, która na promowanie nowego filmu “Challengers” zrezygnowała z przedłużanych włosów i wróciła do Mob Wife Bob, czyli maksimum objętości i lekki skręt przy twarzy. Ona również rozjaśniła włosy do ciepłego odcienia Honey Blonde. Kolejna gwiazda, która dołączyła do fun clubu fryzury bob to Elle Fanning. Aktorka nie ingerowała w swój jasny, piękny kolor, natomiast postawiła na diametralne cięcie w stylu minimalistycznego boba. Wygląda zjawiskowo. 

Elle Fanning zadebiutowała w modnej fryzurze bob

We wtorek Elle Fanning opublikowała na Instagramie serię selfie, na których prezentuje jak dotąd najbardziej drastyczną metamorfozę w całej jej karierze! 25-letnia aktorka mocno skróciła długie, proste włosy blond i wybrała cięcie w stylu bob – minimalistyczne, bez cieniowania, z równymi końcami, które są lekko wywinięte do wewnątrz. Elle Fanning zapozowała do selfie w świeżym cięciu, oznaczając fryzjerkę Jende Alcorn, która jest odpowiedzialna za jej nową stylizację. Całość dopełnia naturalny make-up i biały top, który pięknie podkreśla nową fryzurę aktorki. 

Komu pasuje minimalistyczny bob w stylu Elle Fanning?

Jeżeli nie jesteś fanką spektakularnych fryzur, przy których na co dzień trzeba się namęczyć, aby wyglądały dobrze i bardziej skłaniasz się ku naturalnie wyglądającym stylizacjom, minimalistyczny bob w stylu Elle Fanning zdecydowanie jest dla ciebie. To cięcie ma kilka zalet. Po pierwsze, jest bardzo łatwe w codziennej stylizacji, ponieważ wystarczy mu tak naprawdę odpowiednia pielęgnacja, nakierowana na odżywienie i wygładzenie. Całą sprawę powinno załatwić dobre cięcie (dlatego koniecznie wybierz się do zaufanego fryzjera). Po drugie, to pełna wdzięku fryzura, podkreślająca kości policzkowe. Każdy bob – w mniejszym lub większym stopniu – optycznie wysmukla twarz, dlatego jest pełen wdzięku i dodaje lekkości każdemu, kto się na niego zdecyduje. Minimalistyczny bob, który wybrała aktorka Elle Fanning jest piękny w swojej prostocie, przez co dodaje niewymuszonej elegancji.