Warsztaty realizowane są w ramach trzeciej edycji ELLE About Fashion - wydarzenia skierowanego do wszystkich osób, które są zainteresowane modą, budowaniem świadomej i nowoczesnej kariery w branży i poszerzeniem wiedzy na temat odpowiedzialności mody. Przez cały tydzień redakcja magazynu oraz goście specjalni będą się z Wami dzielić swoimi doświadczeniami, dyskutować między innymi o kulisach pracy w branży mody i jej przyszłości, w tym o postępującej cyfryzacji.

„Warsztaty - Moda Odpowiedzialna" odbędą się w już w niedzielę 12 czerwca w Elektrowni Powiśle. W programie znajdziecie prelekcje prowadzone przez redaktorów magazynu ELLE oraz ekspertów z branży, którzy opowiedzą nam o nowym kierunku, w którym zmierza moda.

W jaki sposób projektanci, firmy, konsumenci, entuzjaści mogą włączyć się i wpłynąć na współtworzenie mody przyszłości? Na te nurtujące świat mody pytania spróbuje odpowiedzieć Monika Surowiec -  założycielka Saint Warsaw Circular Fashion.

Wśród prelegentów Aleksandra Szol, Modivo E-commerce Director, która podzieli się z gośćmi wyzwaniami stojącymi przed modową platformą sprzedażową w 2022 roku.

Jak zbudować odpowiedzialną garderobę, która służyć nam będzie latami? Tajniki budowania funkcjonalnej i kapsułowej szafy szafy zdradzi nam znana z miłości do minimalizmu Angelika Warlikowska, Redaktorka Mody magazynu ELLE.

Ewelina Antonowicz, prezeska polskiego oddziału globalnej organizacji Fashion Revolution poprowadzi warsztat, podczas którego wspólnie z Czytelnikami zastanowi się jak zaprojektować nowy system mody oraz przybliży im kwestie innowacji, aktywizmu i mody przyszłości.

„Warsztaty - Moda Odpowiedzialna” to szansa, by dołączyć do świata ELLE, zgłębić tajniki mody cyrkularnej i wziąć udział w inspirujących rozmowach z ikonami polskiej branży mody. Nie może Cię zabraknąć!

PS Liczba miejsc mocno ograniczona.

Kiedy : 12 czerwca, 11:00 - 15:00

Gdzie : Elektrownia Powiśle

Wstęp: płatny, KUP BILET

Dodatkowo każdy uczestnik wykładów otrzyma magazyn ELLE, torbę płócienną ELLE x Letter Bag, Prebiotyczny krem nawilżający- Morning Bloom marki SLAAP, zestaw kosmetyków  Rozmaryn i Mandarynka marki 4szpaki.

Na miejscu na Czytelników czekać będzie kawa, herbata, woda oraz catering z Charlotte Bistro.

Do zobaczenia!