Warsztaty realizowane są w ramach trzeciej edycji ELLE About Fashion - wydarzenia skierowanego do wszystkich osób, które są zainteresowane modą, budowaniem świadomej i nowoczesnej kariery w branży i poszerzeniem wiedzy na temat odpowiedzialności mody. Przez cały tydzień redakcja magazynu oraz goście specjalni będą się z Wami dzielić swoimi doświadczeniami, dyskutować między innymi o kulisach pracy w branży mody i jej przyszłości, w tym o postępującej cyfryzacji.

"Warsztaty - Kariera w Modzie" odbędą się w już w sobotę 11 czerwca w Elektrowni Powiśle. W programie znajdziecie prelekcje prowadzone przez redakcję ELLE oraz ekspertów z branży, którzy zdradzą jak świadomie budować własną drogę zawodową w tak dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości.

Czy magazyny mody wciąż kreują trendy i jak "print" wpływa na współczesną rzeczywistość? Na te nurtujące branżę fashion pytania spróbuje odpowiedzieć Dyrektor Działu Mody ELLE - Marcin Świderek.

Wśród zaproszonych gości Aleksandra Szol, niekwestionowana mistrzyni w dziedzinie E-commerce, która do perfekcji opanowała tworzenie strategii modowego handlu elektronicznego.

Na czym tak naprawdę polega praca współczesnego PR-owca w branży mody Jak tworzy się skuteczną strategię PR? Z czym wiąże się prowadzenie agencji PR-owej? Tajniki prowadzenia agencji PR-owej zdradzi Kamila Kończak, Co-Founder & Managing Director Lepont Agency.

Marta Kowalska, Head of Digital Content LUX i redaktor prowadząca ELLE.PL poprowadzi wartszat, podczas którego Czytelnicy dowiedzą się, jakie nowe możliwości stoją przed osobami, chcącymi rozwijać swoją karierę w branży kreatywnej

„Warsztaty - Kariera w Modzie” to wyjątkowa szansa, by rozwinąć skrzydła i zacząć spełniać marzenia o pracy w branży mody. Nie może Cię zabraknąć!

PS Liczba miejsc mocno ograniczona.

Kiedy : 11 czerwca, 11:00 - 15:00

Gdzie : Elektrownia Powiśle

Wstęp: płatny, KUP BILET

Dodatkowo każdy uczestnik wykładów otrzyma magazyn ELLE, torbę płócienną ELLE x Letter Bag, Prebiotyczny krem nawilżający- Morning Bloom marki SLAAP, zestaw kosmetyków  Rozmaryn i Mandarynka marki 4szpaki.

Na miejscu na Czytelników czekać będzie kawa, herbata, woda oraz catering z Charlotte Bistro.

Do zobaczenia!