1. Miejsce

Konferencja ELLE About Fashion odbędzie się w stylowych wnętrzach Hotelu Raffles Europejski (przy ul. Krakowskie Przedmieście 13 w Warszawie). Z hotelu rozciąga się widok na Stare Miasto i Ogród Saski, a w środku znajdziecie kolekcję polskiej sztuki współczesnej.

2. Prelegenci

Wśród zaproszonych gości, którzy na ELLE About Fashion opowiedzą o modzie, znalazły się topowe polskie nazwiska. Gosia Baczyńska porozmawia z Marcinem Świderkiem, Magda Mołek odpowie na pytanie, czy "Czy moje ubranie, to tylko moda?", a Kasia Gola poruszy temat technologii w świecie fashion. Będzie można posłuchać także, m.in.: Olki Kaźmierczak, Piotra Szaradowskiego (wykładowcy w poznańskiej School of Form, właściciela największej kolekcji haute couture w Polsce), Kasi Nosowskiej i Patrycji Dobrzenieckiej.

3. Live Streaming

Bilety na ELLE About Fashion wyprzedały się w mgnieniu oka. Ale nadal możecie wziąć udział w wydarzeniu. Dla tych z was, którzy nie zdążyli kupić wejściówek na konferencję, przygotowałyśmy live streaming. Kod dostępu pobierzecie tutaj >>>>>

4. Apartament ELLE

W sobotę w Hotelu Raffles Europejski znajdziecie specjalny Apartament ELLE. Stylistki naszego magazynu - Karolina Limbach i Maja Naskrętska będą tam odpowiadały na wasze pytania dotyczące stylizacji, trendów i zdradzą, co prywatnie same mają w swoich szafach. 

5. Warsztaty makijażu

Uczestnicy ELLE About Fashion będą mogli skorzystać z konsultacji makijażowych u ekspertów luksusowej marki kosmetycznej Sisley Paris. Podczas spotkania makijażyści opowiedzą o najnowszych trendach beauty i zdradzą, jak najlepiej podkreślić swoją urodę. 

6. Warsztaty fotografii

Podczas wydarzenia będzie można także wziąć udział w warsztatach fotografii typu flatlay Apart x InstaPhoto. Eksperci marki Apart zdradzą uczestnikom triki na to, jak w prosty sposób stworzyć zdjęcie produktowe.

Cały program ELLE About Fashion i zapisy na live streaming znajdziecie tutaj >>>