Modowa konferencja odbędzie się ramach trzeciej edycji ELLE About Fashion - wydarzenia skierowanego do wszystkich osób, które są zainteresowane modą, budowaniem świadomej i nowoczesnej kariery w branży i poszerzeniem wiedzy na temat odpowiedzialności mody. Przez cały tydzień redakcja magazynu oraz goście specjalni będą się z Wami dzielić swoimi doświadczeniami, dyskutować między innymi o kulisach pracy w branży mody i jej przyszłości, w tym o postępującej cyfryzacji.

Już w piątek 10 czerwca w industrialnych wnętrzach Elektrowni Powiśle odbędą się „Inspirujące Wykłady” ze specjalistami z branży fashion. W programie znajdziecie prelekcje skupione wokół mody cyrkularnej, nowych technologii oraz rozpoczynaniu kariery stylistki.

Dlaczego dziś ważniejsze jest to, czego po sobie nie zostawimy, niż to, co po sobie zostawimy? Co czyni znaleziska vintage prawdziwymi perełkami? Na czym polega współpraca ilustratorki mody z międzynarodowymi projektantami? Na te i wiele innych pytań odpowiedzą niekwestionowani eksperci w swojej dziedzinie, którzy swoje doświadczenie zdobywali na całym świecie.

Wśród zaproszonych gości Karolina Pawelczyk, ilustratorka poruszająca się w przestrzeni fashion&beauty, której prace mogliśmy podziwiać między innymi w kampanii Marca Jacobsa, czy na zjawiskowym muralu w sercu Warszawy.

Monika Surowiec, prekursorka upcyclingu w Polsce, projektantka i badaczka poprowadzi wykład, podczas którego Czytelnicy dowiedzą się, na czym polega moda cyrkularna, a Rafał Reif, szef działu mody i handlu w firmie doradczej Accenture oraz autor podcastu Co z tą Modą opowie o przyszłości i odpowiedzialności branży mody.

Na czym polegają audiowizualne wyzwania redakcji modowych? Na to pytanie odpowie Marta Kowalska, Head of Digital Engagement of Luxe i redaktor prowadząca ELLE.PL. Aktorka teatralna, filmowa i serialowa, Kasia Zawadzka, podczas rozmowy z autorką książki „Moda vintage”, Aleksandrą Zawadzką, zdradzi przepis na to, gdzie i jak szukać prawdziwych perełek vintage, które zostaną z nami na lata.

Serię wykładów zamknie prelekcja Karoliny Limbach, stylistki ELLE i prowadzącej program TVN Style "Czas na zmianę”, na temat zdobywania doświadczenia w branży mody.

„Inspirujące Wykłady” to niepowtarzalna szansa, by dołączyć do świata ELLE, spotkać się z twórcami magazynu i wziąć udział w inspirujących rozmowach z ikonami polskiej branży mody. Nie może Cię zabraknąć!

PS Liczba miejsc mocno ograniczona.

Kiedy : 10 czerwca, 17:00 - 20:00

Gdzie : Elektrownia Powiśle

Wstęp: płatny 89 zł, KUP BILET

W ramach biletu dostajesz: magazyn ELLE, torbę płócienną ELLE x Letter Bag, książka Moda Vintage – Aleksandra Zawadzka oraz kosmetyk niespodzianka.

O przekąski zadba - Batida to coś więcej niż aromatyczna kawa, nowoczesne desery, czy kunsztowne torty. Batida to miejsce, gdzie łączy się rodzinna tradycja od 1990 roku z najnowszymi trendami w cukiernictwie.

Do zobaczenia!