Elizabeth Passion to polska, rodzinna firma stworzona przez kobietę z pasji do piękna i z myślą o potrzebach innych kobiet oraz ich marzeniach o bajkowym ślubie. Już od ponad 30 lat tworzy suknie ślubne na ten wyjątkowy dzień.

Każdy produkt opuszczający naszą szwalnię, powstaje w taki sposób, jakby był tworzony dla nas samych. Oddanie się pracy, poświęcenie i tworzenie z ogromnym zaangażowaniem to nasz klucz do sukcesu i już wieloletniego funkcjonowania na rynku – podkreśla Grażyna Żywioł, właścicielka marki.

Suknie ślubne Elizabeth Passion - Historia marki

Na sukces Elizabeth Passion pracuje cały zespół ambitnych ludzi. Pojęcie rodzinnej firmy w tym przypadku to nie tylko właściciele, ale także filozofia i sposób funkcjonowania marki. Obecnie firma zarządzana jest przez kolejne pokolenie, rodzeństwo Grażynę i Bartosza Żywioł. Tradycja oraz wartości zostały połączone z innowacyjnym, świeżym spojrzeniem. Firma posiada trzy salony firmowe w Koninie, Gdyni i w Krakowie. Suknie są również dostępne w wielu salonach multibrandowych na terenie Europy.

Elizabeth Passion - kolekcje mody ślubnej

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającej Pannie Młodej, kolekcje Elizabeth Passion są niezwykle różnorodne. Wśród propozycji znalazły się zarówno klasyczne i ponadczasowe fasony, jak i bardziej nowatorskie w duchu najnowszych trendów – minimalistyczne i w klimacie boho. Pod okiem głównego projektanta, Grażyny Żywioł, powstają nieszablonowe projekty podkreślające wyjątkowość marki.

Suknie ślubne Elizabeth Passion - kolekcja 2019

Suknie tworzone są z wyselekcjonowanych, wysokiej jakości tkanin i ręcznie wyszywanych koronek. To także efekt starannej pracy wyspecjalizowanych rzemieślników i artystów. Ręcznie robione elementy oraz kunsztowne detale i aplikacje nadają indywidualny charakter każdej kreacji. Z kolei paleta kolorów nie ogranicza się do klasycznej bieli, znalazły się w niej także beże i róże. W tym roku powstaje limitowana kolekcja, składająca się z wyjątkowych modeli dla najbardziej wymagających klientek. Suknie z tej linii będą dostępne w ograniczonej liczbie egzemplarzy.  

Wybór sukni ślubnej jest jednym z najważniejszych momentów w życiu kobiety. Ta wymarzona ma dodawać Pannie Młodej wdzięku, zmysłowości i pewności siebie. Tego dnia każda z Pań ma prawo czuć się piękna i najważniejsza, a tę magię oraz uczucie pomaga wydobyć Elizabeth Passion.

Na facebookowym fanpage’ u marki sukcesywnie pojawiają się już zapowiedzi nowej kolekcji Elizabeth Passion na rok 2019!

Po więcej inspiracji modą ślubną zapraszamy także na wedding.pl