Kiedy urządzenia Dyson pojawiły się w Polsce, wywołały niemały szum. Marka znana na całym świecie z innowacyjnych rozwiązań technologicznych szturmem zdobyła sympatię fanek stylizacji włosów. 

Zamiast jednak spocząć na laurach, Dyson nieustannie zaskakuje chociażby limitowanymi wersjami kolorystycznymi czy zestawami. Fanki urządzeń Supersonic, Airwrap i Corrale z pewnością uśmiechną się na widok ich zupełnie nowej, limitowanej kolorystyki.

Wybrane urządzenia Dyson w limitowanej wersji

Elektryzujący odcień niebieskiego został zestawiony z pastelowym różem oraz ultramatowym wykończeniem. Wzornictwo zwraca uwagę i zdecydowanie zapada w pamięć. Nowa opcja kolorystyczna będzie dostępna wyłącznie do końca 2023 roku. Od listopada pojawi się w formie zestawu prezentowego.

Suszarka Supersonic, multistyler Airwrap oraz prostownico-lokówka Corrale będą sprzedawane w eleganckim etui w tym samym elektryzującym połączeniu kolorystycznym, przeznaczonym do prawidłowego przechowywania urządzeń. Do zestawu dołączono także wybrane akcesoria, między innymi okrągłą szczotkę do włosów z zaokrąglonym włosiem, która pomaga wymodelować pasma i nadać im objętość.

Nie wiecie, które urządzenie przyda się wam bardziej w codziennej stylizacji? Sprawdźcie, czym różnią się od siebie Dyson Supersonic, Dyson Airwrap oraz Dyson Corrale.

Suszarka do włosów Dyson Supersonic

Została zaprojektowana z myślą o wszystkich rodzajach włosów. A mówiąc wszystkie, mamy na myśli nie tylko ich długość i kolor, ale także kondycję. Suszarka Supersonic wytwarza silny i skoncentrowany strumień powietrza, a przy tym jest o wiele cichsza od konkurencyjnych modeli. Ponadto ma optymalnie rozłożony ciężar i mimo futurystycznego wyglądu bardzo dobrze leży dłoni – trzyma się ją niezwykle wygodnie.

Wbudowany czujnik pozwala kontrolować temperaturę, z jaką suszymy włosy aż 40 razy na sekundę, i w razie potrzeby odpowiednio ją reguluje. Dzięki temu nie musimy przejmować się uszkodzeniami spowodowanymi stylizacją na gorąco. Włosy zachowują blask, a ich kondycja jest nienaruszona.

Suszarka do włosów Dyson Supersonic / Mat. prasowe

Nowa limitowana wersja kolorystyczna Dyson Supersonic jest dostępna w cenie 2099 zł.

Multistyler Dyson Airwrap

Z tym urządzeniem stylizacja włosów stanie się szybsza i przede wszystkim łatwiejsza. To Dyson Airwrap wykona za nas najtrudniejszą pracę. Jest zasilany przez silnik, który pomaga wytworzyć zjawisko zwane efektem Coandy. To znaczy, że po włączeniu urządzenia powstaje duża różnica ciśnień, dzięki której strumień ściśle przepływa po powierzchni końcówek. Dyson Airwrap wykorzystuje siłę przyciągania powietrza do formowania fryzur i pozwala je w bardziej naturalny sposób kręcić, falować, wygładzać i podsuszać.

A skoro o tym mowa… Podobnie jak suszarka, również multistyler wyróżnia się inteligentną kontrolą temperatury, dzięki której ułożymy wybraną fryzurę wykorzystując niższą temperaturę niż do tej pory. Nie tylko uzyskamy pożądany efekt, ale także nie uszkodzimy struktury pasm. Urządzenie warto zatem uzupełnić o wybrane końcówki, których rozmiar dopasujemy do rodzaju i długości włosów, a także fryzur, na których stylizowaniu nam zależy.

Multistyler Dyson Airwrap / Mat. prasowe

Nowa limitowana wersja kolorystyczna Dyson Airwrap jest dostępna w cenie 2899 zł. 

Prostownico-lokówka Dyson Corrale

Najnowsze urządzenie do stylizacji włosów w gamie produktów Dyson to prostownico-lokówka Corrale, która poradzi sobie ze wszystkimi rodzajami włosów, nawet tymi najbardziej niesfornymi, zaczynającymi kręcić się po ledwie godzinie od wystylizowania. 

Dzięki zastosowaniu innowacyjnych elastycznych płytek, które równomiernie rozprowadzają ciepło, nie ma konieczności stosowania wysokiej temperatury. Jednocześnie warto mieć na uwadze, że to wcale nie ma wpływu na trwałość wystylizowanej fryzury. Włosy jednak na pewno na tym skorzystają.

Dodatkowo prostownico-lokówka Corrale jest urządzeniem bezprzewodowym. Po naładowaniu baterii nie ma konieczności stosowania przewodu, co umożliwia stylizację tak naprawdę w każdym miejscu, nawet w drodze na uroczystość.

Prostownico-lokówka Dyson Corrale / Mat. prasowe

Nowa limitowana wersja kolorystyczna Dyson Corrale jest dostępna w cenie 1999 zł.