Dbałość o dobre samopoczucie zaczyna się od łazienki. Przyciski uruchamiające do WC dopełnią aranżację Twojej toalety, a Ty – będziesz cieszyć się komfortem. Dobierając idealny przycisk spłukujący, masz gwarancję, że Twoja łazienka będzie dopieszczona. W każdym szczególe. Możesz to osiągnąć dzięki firmie Geberit, która łączy elegancję z nowoczesnymi funkcjami.


Idealna krągłość - Sigma21.

Zacznijmy od krągłości. Okręgi to kształty idealne – doskonale dopasowują się do współczesnych trendów. Okrągły przycisk uruchamiający Geberit Sigma21 wykonano z materiałów najwyższej jakości, które możemy personalizować. Mamy zatem wybór – może to być drewno, szkło lub nawet kamień. Nowy przycisk Sigma21 to także mnogość wzorów i oszczędne, dwudzielne spłukiwanie – to Twój wybór.


Czysta higiena – Sigma40 z DuoFresh.

92% ludzi twierdzi, że zapachy wpływają na ich samopoczucie. System Geberit DuoFresh skutecznie niweluje problem brzydkich zapachów – tuż po skorzystaniu z toalety. Uruchamiający go, klasyczny przycisk Sigma40 zapewnia wyjątkową świeżość i higienę. DuoFresh odsysa nieprzyjemne zapachy bezpośrednio przy misce ustępowej, zanim zaczną uwalniać się do pomieszczenia. Całość jest bardzo prosta w obsłudze – wystarczy dyskretne muśnięcie przycisku. Co więcej, po odchyleniu przycisku Sigma40 znajdziemy także przestrzeń na umieszczenie kostki higienicznej. Powoli uwalnia ona swój skład, gwarantując czystość na najwyższym poziomie.


Małe jest piękne - Typ 70.

We współczesnych mieszkaniach często problemem jest mała przestrzeń w łazience. Rozwiązaniem jest zdalny przycisk spłukujący Geberit Typ 70. Można go umieścić nawet 2 m od spłuczki, co pozwala dowolnie urządzić wnętrze łazienki. Dodatkowym atutem jest kompaktowy styl i oszczędne, dwudzielne spłukiwanie. Typ 70 dostępny jest w czterech wariantach kolorystycznych, wykonany ze szkła lub stali nierdzewnej. Każdy z nich prezentuje imponujący design. Kompletne rozwiązanie Geberit przenosi komfort i wygodę na zupełnie inny poziom.


Przycisk z przyszłości - Sigma80.

Coraz większą popularnością cieszą się rozwiązania bezdotykowe. Nie bez powodów. Geberit, dzięki nowoczesnej technologii, bez przeszkód spełnia oczekiwania klientów, którzy chcą korzystać z toalety łatwo i higienicznie. Innowacyjny przycisk uruchamiający Geberit Sigma80 jest zdobywcą wielu nagród branżowych, m.in. red dot award czy product design award. Oświetlenie LED dostępne jest w pięciu barwach i doskonale współgra ze wysokiej jakości szkłem – czarnym lub lustrzanym. Dzięki zastosowaniu podczerwieni łazienka spełni wszystkie Twoje wymagania – w pełni i higienicznie.


Dzięki szerokiej gamie przycisków od firmy Geberit, możesz stworzyć samodzielną i nowoczesną łazienkę po swojemu. Wybór jest ważny.