3 października Hathaway rozpoczęła swoją trasę promującą film w studiu Good Morning America w Nowym Jorku. 40-letnia gwiazda założyła strój z kolekcji Dion Lee Pre-Fall 2023. Jej stylizacja składała się z wyjątkowego gorsetowego topu-hybrydy, idealnie połączonego z dopasowanymi spodniami. Aby podkreślić ten ekscentryczny garnitur, Hathaway zdecydowała się na subtelne, ale stylowe dodatki, w tym czarne szpilki na niebotycznie wysokiej platformie, masywne srebrne obręcze i pierścionki z różnych metali.

Jason Howard/Getty Images

Hathaway nie jest jedyną gwiazdą, która postawiła na dżinsowy gorset. Taylor Swift i Selena Gomez również zostały zauważone w tym inspirowanym bielizną fasonie, ugruntowując jego status jako ulubieńca Hollywood.

Stylizacja, w której Hathaway wystąpiła w programie "Good Morning America", została stworzona przez Erin Walsh. Stylistka opisała ten zestaw jako "niewymuszony kobiecy szyk z przyszłości", prezentujący idealne połączenie kobiecej siły i stylu. Tego samego dnia zachwyciła też w różowej sukni z cekinami, która kojarzyła się z Elle Woods z "Legalnej blondynki".

Gotham/Getty Images

W ciągu ostatniego roku wybory modowe Anne Hathaway konsekwentnie trafiały na pierwsze strony gazet, a jej współpraca z Walsh nadała jej status "it girl" na czerwonym dywanie. Od olśniewającej różowej minisukienki Valentino z baskinką po eksperymenty z kapturami i niezapomniany występ na Met Gala 2023 w białej sukni Versace ozdobionej dużymi złotymi agrafkami, Hathaway nieustannie urzeka świat mody swoim odważnym stylem.