Dzień matki 2021: dolce vita! 

To jeden z tych zegarków, który natychmiast pojawia nam się przed oczami na myśl o ponadczasowym designie i klasyce. Kolekcja DolceVita debiutowała w 1997 roku, a inspirację modelami z lat 20. XX wieku widać już na pierwszy rzut oka. Tym chętniej wracamy do niego właśnie teraz - w końcu znów mamy roaring 20s! Szykowna, prostokątna koperta jest synonimem nowoczesnej elegancji zegarmistrzostwa Longines na całym świecie. 

Dzień matki 2021: wielka klasyka

Idealny dla mam, które ponad wszystko cenią sobie wyjątkowy design i prawdziwą jakość. La Grande Classique de Longines zaprezentowano w 1992 roku. To model, który odegrał ważną rolę w kształtowaniu DNA kultowej marki. Stał się symbolem klasycznej elegancji Longines i wyrafinowanego, ponadczasowego stylu. My uwielbiamy go za smukłą kopertę i tarczę wykonaną z pięknie odbijającej słońce masy perłowej oraz brylantowe cyfry - cudo!

Dzień matki 2021: słodkie wspomnienie 

Od premiery w 1997 roku modele Longines DolceVita stanowią pochwałę dla słodyczy włoskiego stylu życia.

"Są łagodne i słoneczne. Ciepłe i pełne smaku, jak przechadzka po uliczkach Rzymu" 

Nie możemy nie zgodzić się z tym opisem. Szczególnie w tej wersji - ciemny błękit głębi wybrzeży Lacjum zamknięty w eleganckim, skórzanym pasku i przypominająca jasne, letnie niebo tarcza sprawiają, że marzymy już tylko o wakacjach i o tym, żeby mieć je zawsze przy sobie. Z Longines DolceVita to na szczęście możliwe. 

Dzień matki 2021: urok

Longines PrimaLuna od 2009 roku buduje swoją renomę jako linia wyłącznie dla płci pięknej. I bardzo nam się to podoba. Modele PrimaLuna posiadają absolutnie zachwycające swoim urokiem koperty. Tworzący je projektanci inspirowali się blaskiem i tajemniczym, ale jakże pięknym, charakterem Księżyca. "Ozdobione brylantami, srebrzyste bądź wykonane z masy perłowej tarcze przywołują na myśl nocny blask Srebrnego Globu. Zegarki są wyposażone w mechanizmy kwarcowe lub automatyczne, w wersjach 3-wskazówkowych z datownikiem lub dodatkowo ze wskaźnikiem… fazy księżyca" - opisuje je marka Longines. Bardziej wyjątkowego prezentu nie znamy. 

Więcej inspiracji na najbardziej osobiste prezenty, które chcemy podarować naszym mamom z okazji Dnia Matki znajdziecie na stronie www.longines.pl