Z sezonu na sezon jeszcze bardziej zachwycamy się modowymi opowieściami dostępnej w CCC marki Jenny Fairy. Wyróżnia je nie tylko wyjątkowa estetyka i energia, ale także fantastyczne kobiety, które występują jako ich główne bohaterki. Kobieta Jenny jest bezkompromisowa, niezależna, zdecydowana i ekstremalnie intrygująca. Jej wyjątkowa charakterystyka stała się dla nas pretekstem do stworzenia specjalnego konkursu z okazji Dnia Kobiet, w ramach którego szukamy najpiękniejszego określenia kobiecości. Jak wziąć w nim udział? 

Zasady

Wypełnij formularz konkursowy (znajdziesz go poniżej) i odpowiedz na pytanie. Wysłanie zgłoszenia jest możliwe przez tydzień - konkurs startuje w sobotę 6 marca i kończy się sobotę 13 marca. Zwycięzców (aż pięciu!) wyłonimy do 16 marca. Wyniki konkursu zostaną opublikowane w tym artykule. I jeszcze jedno - warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest podanie numeru buta pod koniec odpowiedzi konkursowej. Pamiętaj o tym!

Zadanie konkursowe

Zadanie konkursowe jest z pozoru proste, ale bardzo zależy nam na Twojej kreatywności. Aby wziąć udział w konkursie dokończ zdanie "Kobiecość to dla mnie..." i stwórz najbardziej inspirujące, zaskakujące hasło w duchu girl power. Czekamy na coś naprawdę wyjątkowego!

Nagroda

Nagrodą w konkursie jest zestaw z modnymi sneakersami na grubej, piankowej podeszwie, portfelem w delikatnym odcieniu fioletu i minimalistyczną torebką. Takim prezentem, idealnym na nowy sezon, obdarujemy aż 5 osób. 

WYNIKI: 

Ze wszystkimi zwyciężczyniami redakcja skontaktowała się drogą mailową. 

Natalia z województwa kujawsko-pomorskiego

Patrycja z województwa lubuskiego

Danuta z województwa dolnośląskiego

Adriana z województwa pomorskiego

Kinga z województwa śląskiego

Formularz