Doskonałe kolory, materiały i wykończenia

Dyson stosując akademickie podejście do koloru, bada sposób, w jaki odcienie współgrają ze sobą.  Inżynierowiepodczas projektowania  limitowanej edycji kolorystycznej czerpali inspirację z pereł. Podczas ich obserwacji widoczne stają się trzy aspekty ich koloru: kolor podstawowy, odcień oraz orient lub połysk perły. Zespół chciał uchwycić tę esencję w koncepcji wiosennej edycji specjalnej. Korpus urządzenia ma delikatny bladoróżowy odcień z ceramicznym wykończeniem. Uzupełnieniem są metaliczne odcienie głębokiej śliwki i głębokiego różu. 

Palety kolorów Dyson są opracowywane równie starannie jak urządzenia, a pielęgnacja włosów jest prawdziwym poligonem doświadczalnym dla kolorów. Projektantom zależało na zachowaniu równowagi w kolorystyce, by jednocześnie przyciągała uwagę, ale była również przyjemna w użytkowaniu na co dzień. Jej uzupełnieniem jest ultramatowe wykończenie, które udało się uzyskać dzięki precyzyjnie nałożonym satynowym powłokom farby, które zapewniają gładką i miękką w dotyku teksturę. Materiały używane przez Dyson są rygorystycznie testowane, aby wytrzymać nieuniknione uderzenia i wstrząsy związane z intensywnym trybem życia w domu.

Różowy to ponadczasowy kolor, który z roku na rok zyskuje nowe interpretacje w świecie designu. Blady róż został wybrany do tej edycji limitowanej, aby dodać odrobinę elegancji i ciepła, doskonale uosabiając inspirację, która za nim stoi - perłę. Włączając blady róż, chcemy stworzyć poczucie miękkości i wyrafinowania, wzbogacając proces stylizacji o nową estetykę - mówi Amelia Ayerst, CMF Design Manager. 

Mat. prasowe

Suszarka do włosów Dyson Supersonic™

Mały, lekki i szybki. Cyfrowy silnik Dyson V9 jest sercem naszej technologii stylizacji włosów. Każda zaprojektowana końcówka zapewnia precyzję, bez uszkodzeń termicznych. Wysoka temperatura może zmieniać proteiny we włosach, powodując blaknięcie koloru. Suszarka do włosów Dyson Supersonic™ została wyposażona w inteligentną technologię kontroli ciepła, która chroni włosy przed przegrzaniem. Mniej zniszczone włosy lepiej odbijają światło, dzięki czemu stają się bardziej lśniące.

Mat. prasowe

Multistyler i suszarka Dyson Airwrap™

Jedyny multistyler, który kręci, modeluje, wygładza i ukrywa puszące się włosy z wykorzystaniem efektu Coandy – bez nadmiernej temperatury. Zaprojektowane na nowo końcówki stylizują włosy, wykorzystując strumień powietrza ze wzmocnionym efektem Coandy. Zaprojektowany z myślą o różnych rodzajach i różnej długości włosów, jak i o różnorodnych stylizacjach.   Multistyler i suszarka Dyson Airwrap™ posiada inteligentną kontrolę ciepła, która mierzy i reguluje temperaturę. Pomaga chronić włosy przed ekstremalnymi uszkodzeniami termicznymi i utrzymuje połysk. Susz, kręć, faluj, wygładzaj i ukrywaj puszące się włosy. Bez nadmiernej temperatury.

Mat. prasowe

Materiał promocyjny marki Dyson