W poniedziałek Dua Lipa udała się na swoje konto na Instagramie, aby dać fanom wgląd w to, co czeka ich w nadchodzącym singlu "Houdini". W swoim typowym dla siebie stylu gwiazda udostępniła "photo dump", czyli zbiór przeróżnych zdjęć przedstawiających jej życie i materiały promocyjne związane z nadchodzącym utworem.

Pierwszy slajd zawierał zapętlone wideo, które prezentowało nowo ufarbowane ognistoczerwone włosy piosenkarki i pokazywało kulisy niedawnej sesji zdjęciowej. Jednak to kolejne slajdy naprawdę przykuły uwagę jej obserwatorów.

Na jednym ze zdjęć Dua Lipa prezentuje się w... nietypowym stroju. Założyła biały podkoszulek ozdobiony niebieskimi i czerwonymi detalami, z prześwitującym dołem. Był to ten sam strój, w którym zaprezentowała się w zeszłym miesiącu, zapowiadając swój nowy singiel. Jednak to, co wyróżniało tę stylizację, to obecność białych majtek nałożonych na jaskrawoczerwone pończochy, w połączeniu z białymi szpilkami na koturnie. Dua Lipa przybrała przy tym wyzywającą pozę, wyginając nogę do tyłu w kierunku głowy. Fani zostali również uraczeni zakulisowymi momentami, w tym zdjęciem artystki wykonującej makijaż i selfie zrobionym w garderobie.

@dualipa

Zbiór zdjęć zawierał także materiały promocyjne dla "Houdini", w tym plakat przedstawiający okładkę albumu z intrygującą wiadomością "catch me or I go..." i ogłaszający daty trzech wydarzeń związanych z premierą "Houdini" w Londynie, Los Angeles i Tokio. Ta zapowiedź rozbudziła jeszcze większe zainteresowanie premierą albumu.

Posłuchajcie fragmentu "Houdini" - nowy singiel ukaże się już 9 listopada: