Metamorfoza jeszcze nigdy nas tak nie zachwyciła, jak w przypadku Dua Lipy. Piosenkarka, chociaż zmieniła kolor włosów na wiśniowy już kilka miesięcy temu, wciąż zachwyca. Zwłaszcza, jak pokazuje się w stylizacji, która idealnie podbija wiśniowy odcień.

Dua Lipa w przepięknym duecie kolorystycznym. Zielony płaszcz i wiśniowe włosy zachwycają 

Po tym połączeniu kolorystycznym wciąż zbieramy szczęki z podłogi. Pozornie proste i oczywiste, daje efekt tak spektakularny, że mamy ochotę umówić się do fryzjera na koloryzację. Wszystko wskazuje na to, że tej wiosny nie tylko się farbujemy, ale też zmieniamy garderoby, bo połączenie koloru wiśniowego i zielonego właśnie stało się naszym ulubionym duetem na wiosnę i lato. 

Dua Lipa włosyNail Mocford/Getty Images

Styl Dua Lipy jest daleki od casualowego, ale każda jej codzienna stylizacja, w której prezentuje się na ulicach (zwykle) Nowego Jorku, sprawia, że natychmiast mamy ochotę ją odtworzyć. Piosenkarka zdaje się z dużą świadomością podchodzić do tego, co jej pasuje i chociaż zazwyczaj stawia na raczej stonowane looki, wie, jak je podkręcić. Tym razem padło na ulubiony ostatnio skórzany płaszcz, ale w kolorze zielonym. Zestawiła go z kozakami na obcasie oraz powtórzyła "no pants look". 

Płaszcz na wiosnę 2024 inspirowane street stylem według piosenkarki

W ostatnim czasie pogoda rozpieściła nas niemal letnią temperaturą, ale to nie znaczy, że nadszedł koniec wiosny i wszystko, co przejściowe, możemy schować już do szafy. Zielony trencz znalazł się wysoko na naszej liście top rzeczy na wiosnę. Dua Lipa wybrała co prawda ciemną, ale wyrazistą zieleń – my, ceniąc sobie maksymalną uniwersalność, polecamy trencz w przygaszonym, bardziej neutralnym odcieniu zieleni (uspokajamy, do wiśniowych włosów i taki będzie wyglądał fenomenalnie). 

Chociaż w przypadku tej stylizacji bardziej liczy się kolor, a nie faktura, nie da się ukryć, że piosenkarka uwielbia skórzaną odzież wierzchnią. Czarny płaszcz wyniosła na wyżyny popularności, dlatego i o nim nie zapominamy tej wiosny.