W wyrazistej czerwonej satynowej sukience z gorsetem z krepy ozdobionej wiązaniem, Lipa emanowała pewnością siebie, akcentując swój look czarną kopertówką i szpilkami na platformie, obie z kolekcji mock croc Vivienne Westwood. Na czerwonym dywanie pojawiło się wiele gwiazd, ale to zapowiedź Lipy o jej nowym muzycznym rozdziale wywołała poruszenie wśród publiczności.

Getty Images

"Zdecydowanie mam w planach więcej muzyki. W tej chwili jestem w świecie 'Houdini'. Jestem po prostu podekscytowana, że w końcu podpisałam kontrakt na wydanie nowej muzyki" - oznajmiła Lipa na czerwonym dywanie. Natężenie zainteresowania singlem "Houdini" zaskoczyło artystkę i z niecierpliwością oczekuje ona wydania nowego albumu w przyszłym roku, choć oficjalne plany nie zostały jeszcze ujawnione.

Lipa nie ogranicza jednak swoich talentów wyłącznie do muzyki. Brytyjska gwiazda zapowiedziała swój udział w nadchodzącym szpiegowskim filmie akcji Matthew Vaughna "Argylle", który ma trafić do kin w lutym 2024 roku. Zwiastun zapowiada emocjonującą akcję, w której Lipa tańczy z Henrym Cavillem, wykonuje śmiałe akrobacje i odjeżdża na motocyklu. Tym razem jednak nie dołoży się do ścieżki dźwiękowej, jak oznajmiła piosenkarka. "Tym razem nie ma [mojej] muzyki. Skupiam się na grze aktorskiej".