ELLE Business Run - biegniemy, by pomagać

Już 4 września pobiegniemy w szczytnym celu! Tego dnia odbędzie się piąta edycja charytatywnego biegu biznesowego w formie sztafety, wspierającego podopiecznych Fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty. Przemierzymy kilometry, by pomóc osobom po amputacjach kończyn. Poland Business Run odmienia życie poszkodowanych dzięki finansowaniu protez, rehabilitacji oraz terapii z psychologami. W zeszłorocznej edycji tego wydarzenia ok. 13 tys. biegaczy z tysiąca firm w sześciu miastach Polski zebrało ponad milion złotych na ten cel. W tym roku chcemy pobić większy rekord! Łączymy wspólnie siły i przygotowujemy się do biegu na 4,2 km - taki dystans ma do pokonania każdy uczestnik, by przekazać sztafetę kolejnej osobie ze swojej drużyny. Trasa ma przebiegać wzdłuż ulic Służewca Biznesowego, gdzie na co dzień pracownicy firm angażują się w projekty społeczne i zmieniają otaczającą ich rzeczywistość. Drużyna ELLE z uśmiechem przebiegnie kilometry, by spełniać marzenia beneficjentów fundacji. Kibicujcie nam!

Drużyna ELLE na charytatywnym biegu Business Run:

Marta Rudowicz, magazyn ELLE

Business Run Warszawa - drużyna ELLE, fot. mat. prasowe

Biegnij Ruda, biegnij! Ten napis „wyrósł” kiedyś pod moimi stopami, jak wracałam do domu. Został po warszawskim maratonie. Piękny doping dla innej „Rudej”. To były początki mojego biegania i znak dla mnie: może zaczniesz… Zaczęłam. I nie podejrzewałam, że bieganie zacznie mi sprawiać przyjemność. Ogromną. Uzależniającą. A jeszcze większą, jak mogę biegać w słusznej sprawie. Nie ma nic przyjemniejszego! To najlepsza motywacja dla treningów 4 razy w tygodniu, aby zdobyć medal z drużyną ELLE.

Ewa Stępień, ELLE.pl

Business Run Warszawa - drużyna ELLE, fot. mat. prasowe

Kiedyś nienawidziłam biegać, dziś to kocham, choć ze względów zdrowotnych musiałam przerwać moją przygodę z joggingiem na kilka miesięcy. W bieganiu uwielbiam to, że za każdym razem sprawdzam swoją wytrzymałość oraz endorfiny, które pojawiają się po kilku kilometrach.

Zuzanna Ludwig, ELLE.pl

Business Run Warszawa - drużyna ELLE, fot. @greencitylife

Bieganie to dodatek do mojego codziennego treningu, który daje mi zastrzyk energii i pozwala utrzymać dobrą formę. Cieszę się, gdy zaplanowany przeze mnie dystans ma cel - niesie ze sobą pomoc dla potrzebujących. Jogging z dobrą intencją jest większą frajdą, niż przemierzanie kilometrów dla spalenia kalorii.

Bartek Rączkowski, magazyn ELLE

Business Run Warszawa - drużyna ELLE, fot. mat. prasowe

Bieganie daje mi mnóstwo radości. Wprawia w dobry humor, oczyszcza umysł i sprawia, że jestem w dobrej formie. Owszem, trzeba się trochę napocić i czasem coś boli, ale właściwie to same plusy. Parę z nich mogę przekazać podczas charytatywnego biegu. Mam nadzieję, że poszkodowani przez los dzięki temu uwierzą, że wszystko jeszcze przed nimi. 

Łukasz Załuski, magazyn FOCUS

Business Run Warszawa - drużyna ELLE, fot. mat. prasowe

Bycie sprawnym i regularna aktywność sportowa są zapisane w moim DNA. To dlatego nie mogłem sobie odmówić udziału w „Poland Business Run 2016" wraz z ekipą magazynu „ELLE". Tym bardziej, że biegnąc, możemy przecież pomóc Fundacji „Amp Active", która wspiera aktywność sportową osób po amputacjach. Wszystko po to, abyśmy za jakiś czas mogli z podopiecznymi tej fundacji pobiec wspólnie.