Pokaz Dolce & Gabbana jesień-zima 2017/2018 był jak włoskie, rodzinne przyjęcie. Na wybiegu oprócz modelek wystąpiły dzieci, modelki z mamami, zwierzęta, a także ludzie ze świata muzyki, filmu i Internetu. Wszyscy byli uśmiechnięci i prezentowali unikatowe ubrania we własnym tempie.

Na wybiegu zobaczyliśmy kolorowe sukienki w kwiaty, garnitury w print z psami, tuniki stworzone z próbek materiałów, płaszcze w panterkę i torby z kolorowymi naszywkami oraz napisem: „All you need is love and Wi-Fi”. Nie zabrakło włoskich koronek w kwiaty i bogato zdobionych sukienek. Modelki miały złotą biżuterię, czerwone usta, a we włosach wipięte kwiaty.

W pokazie wzięło udział ponad 140 osób, m.in. blogerki: Song of Style i Caroline Daur, piosenkarki Kristiana Bazan i Pixie Lott, a także stylistka Carmen Nane.

Domenico Dolce i Stefano Gabbana zainspirowali się prawdziwymi ludźmi. W kolekcji widać było także nawiązania do Włoch, które zawsze były dla projektantów największym natchnieniem. Pokaz był rodzinny i pełen pozytywnych emocji, a sama kolekcja - kolorowa i bogato zdobiona, jak zawsze zresztą u Dolce & Gabbana.

Tekst Joanna Szaszewska

Dolce & Gabbana jesień-zima 2017/2018 - GALERIA >>